Як розплавити шоколад. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Існує безліч рецептів, в яких вказано - «розплавте плитку шоколаду ». Це може бути шоколадна глазур, ганаш, цукерки, фондю, прикраси для різних десертів. Звичайно, шоколад легко піддається плавленню, але найменший перегрів призведе до того, що його поверхня стане зернистою, втратить прекрасний шовковистий блиск, а вся маса буде грудкуватої і крихкою. Найпростіше розтопити шоколад на водяній бані.
Вам знадобиться
    • Шоколад
    • Дві миски
    • Силіконовий шпатель
Інструкція
1
Наріжте плитку шоколаду на невеликі шматочки. Найпростіше це зробити, помістивши шоколад на обробній дошці, і скориставшись широким зазубреним ножем.
2
Приготуйте все для водяній лазні. У вас повинні бути дві ємності, одна широка і низька, яку ви поставите на вогонь і наповніть водою і друга, бажано скляна, яку ви помесьтіте в першу. В неї ви і покладіть шматочки шоколаду . Зверніть увагу на те, що вода, налита в першу каструлю, сковороду або миску, не повинна доходити до країв другий. Правильно, коли окріп стикається з? поверхні другого судини, і пар від киплячої води не потрапляє в шоколад.
3
Покладіть шматочки шоколаду у водяну баню і дочекайтеся моменту, коли його краї почнуть плавитися. Почніть перемішувати шоколадну масу силіконовим шпателем. Шоколад навіть в розплавленому стані схильний зберігати свою форму, тому так важливо його постійно помішувати, щоб домогтися єдиної еластичною маси.
4
У ряді рецептів вимагається плавлення шоколаду разом з який або рідиною - молоком, вершками, лікером. Тут важливо запам'ятати декілька правил. Ніколи не додавайте до розплавленого шоколаду холодні рідини. Не опускайте шматочки шоколаду в кипляче молоко або вершки. Чи не перемішуйте рідину і шоколад відразу ж, як тільки ви їх об'єднали. Найправильніше - це додати теплу рідину до розплавленого шоколаду, дати їм кілька хвилин прогрітися разом і тільки потім, акуратно, віночком, об'єднати в єдину масу.
Зверніть увагу
Оскільки шоколад являє собою суміш з жирів (масло какао) і сухих частинок (какао і цукор), то при попаданні в нього найменших частинок води другі стрімко стають вологими і злипаються. Шоколад стає грудкуватим і грубим. Дуже важливо уникнути найменшого контакту шоколаду з водою. Добре протирайте ємність для водяній лазні. Не використовуйте дерев'яну дошку або шпатель, так як дереву властиво утримувати воду. Чи не закривайте гарячий розплавлений шоколад кришкою, так як може утворитися конденсат.
Корисна порада
Для того, щоб створювати з шоколаду прикраси - трояндочки, листочки, ажурні мережива, написи, - мало просто розтопити шоколад. Його потрібно темперувати. Ця процедура неможлива без строго контролю за температурою шоколаду. Тому, якщо ви хочете зайнятися «шоколадним дизайном», варто або придбати кулінарний термометр, або купувати спеціальний, вже темперований, шоколад.
Шоколад - прекрасне доповнення до десертів, фруктам, морозиву, а часом і м'ясних страв. Але не до кожного з них підійдуть шматочки шоколаду, тому важливо правильно його розтоплювати, щоб не зіпсувати смак страв.
Вам знадобиться
  • Дві каструлі різних розмірів, дерев'яна або силіконова лопаточка.
Інструкція
1
Розтопіть шоколад за допомогою водяної бані. Візьміть каструлю більшого розміру, налийте в неї води приблизно до середини і поставте на плиту, включивши вогонь на максимум.
2
В меншу каструлю покладіть шоколад, попередньо розламавши його на окремі плиточки. Для прискорення процесу розтоплення шоколаду поламайте плиточки ще на дві часті.Вместо маленької каструлі можна використовувати миску. Головне, щоб вона підходила за розміром і не звалювалася у велику каструлю.
3
Дочекайтеся закипання води. Зменшіть вогонь до мінімального і зверху великої каструлі поставте маленьку. Зробити це потрібно так, щоб дно меншою не стосувалося води. Ручки будуть утримувати її від падіння на обідку великий кастрюлі.Огонь неодмінно повинен бути мінімальним, шоколад потрібно розтоплювати при температурі близько 40 градусів. В іншому випадку при застиганні він покриватиметься білим нальотом.
4
Залиште шоколад на водяній бані на 10 хвилин, не чіпаючи його. По закінченню десяти хвилин лопаткою акуратно перемішайте розтопили плитки шоколаду до отримання однорідної маси. В процесі розтоплення шоколаду уважно стежте за тим, щоб волога (вода, пара) не потрапила в каструлю, - через це шоколад стає занадто густим. Не намагайтеся плавити шоколад в каструлі, поставленої на вогонь - він пригорить від занадто високої температури і почне згортатися.
5
Спробуйте також розтопити шоколад в мікрохвильовій печі. Для цього розламайте плитку на дрібні шматочки, викладіть в миску, поставте в мікрохвильовку. Температура повинна бути мінімальною. Увімкніть піч на 2-3 мінути.Обратіте увагу, що розтоплений таким чином шоколад не годиться для прикраси блюд (поливання, обмазиванія), так як він буде укріпляти і висихати патьоками. Тому використовуйте його тільки як добавки в блюда, наприклад, в тісто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vpw5Voh_t4U