Як зробити золоту рибку.

Золоту рибку можна зробити з самого різного матеріалу. Головне, щоб вона була блискучою, з «пухнастим» хвостом і плавниками. Можна «посадити» її в невеликий акваріум або великий келих з камінчиками.
Інструкція
1
Зробіть рибку з пластиліну - жовтого або коричневого. Зліпити довгасту форму, позначте ножем зябра. Обсипте форму битими ялинковими іграшками. Зробіть оченята, наприклад, з горошин чорного перцю. Хвіст і плавники - з яскравих пір'я. Дуже добре для цієї мети підійдуть іграшки для кішок на паличці.
2
Зробіть золоту рибку з двох аркушів щільного паперу або картону овальної форми. Надріжте для додання опуклості, і з'єднайте листи між собою. На аркуші наклейте блискучу фольгу золотистого кольору. Можна додати інші кольори. З того ж матеріалу виріжте широкі прості або фігурні смужки, і приклейте плавники і хвіст. Намалюйте оченята маркером для дисків.
3
Якщо ви вмієте шити, візьміть шматочок блискучого матеріалу і зшийте овальний або круглий мішечок. Набейте його поролоновою крихтою або обрізками тканини. Зробіть оченята-гудзики. Хвіст і плавники зробіть з пір'я або з того ж блискучого матеріалу.
4
Зв'яжіть золоту рибку з нитки з люрексом.
Корисна порада
Якщо ви хочете зробити подарунок дитині, не використовуйте бите скло і інший матеріал, який може поранити малюка. Найкраще підійде в'язаний або зшита іграшка.