Як зробити настройки опери за замовчуванням. настройки за замовчуванням в опері.

На жаль, в графічних інтерфейсах поточних версій браузера Opera немає кнопочки, яку потрібно натиснути, щоб скинути всі установки в їх початковий стан. Однак все ж існує пара способів це зробити за допомогою декількох відносно нескладних операцій.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Перший варіант закладений в самому браузері. Крім графічного інтерфейсу для зміни налаштувань в ньому існує і редактор конфігурації. Для його запуску потрібно набрати в адресному рядку браузера текст opera: config і натиснути Enter.
2
Щоб редактор розкрив всі свої секції і показав все настройки , треба виставити мітку в чекбоксі «Показати все». Напроти кожної настройки в кожній секції є кнопка з написом «За замовчуванням » - її потрібно натиснути для скидання установки до початкового стану. Перещелкав кнопки всіх налаштувань, можна повернути браузер до його вихідного виду. Хоча скидати абсолютно все настройки немає необхідності, все ж це досить обтяжлива заняття не на один десяток хвилин. Шкода, що виробник не передбачив однієї загальної кнопки для всіх налаштувань або хоча б для налаштувань однієї секції.
3
Інший спосіб набагато простіше, хоча його не можна назвати "джентльменським" по відношенню до браузера. Спочатку запустіть провідник Windows подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» або натисканням клавіш CTRL + E.
4
Потім в меню браузера розкрийте розділ «Довідка» і клацніть пункт «Про програму». В інформаційній секції під заголовком «Шляхи» перший рядок вказує місце розташування файлу, в якому Opera зберігає свої настройки . Вам потрібно виділити його і скопіювати (CTRL + C).
5
Після цього закрийте браузер, а в адресний рядок провідника вставте скопійований шлях до файлу operaprefs.ini (CTRL + V). Видаліть з нього назву файлу і натисніть Enter. Провідник відкриє папку, в якій зберігаються настройки .
6
Знайдіть у паку файл operaprefs.ini і видаліть (або перейменуйте). На цьому процедура скидання налаштувань до дефолтних майже закінчена. При наступному запуску браузера він стане шукати віддалений вами файл, а не знайшовши втрачених налаштувань, створить новий, в який помістить установки по замовчуванням .