Як вибрати двигун.

Двигун - головний агрегат автомобіля. Його типом і потужністю в чому обумовлені експлуатаційні характеристики транспортного засобу, здатність розвивати швидкість, витрата палива та інші параметри.

Як правильно вибрати двигун за типом палива Щоб правильно вибрати двигун за типом споживаного палива, необхідно враховувати умови, в яких переважно буде експлуатуватися автомобіль. Більшість легкових автомобілів виробники оснащують бензиновими двигунами. При цьому динамічне зростання цін на бензин робить експлуатацію автомобілів більш витратною. В переважній більшості бензиновий двигун може бути переобладнаний під інший вид палива - газ.Дізельние двигуни характеризуються більш високою потужністю, тому частіше ними обладнуються вантажні транспортні засоби, а також позашляховики, які класифікуються як легкові автомобілі.

Як правильно вибрати двигун за обсягом

Обсяг двигуна відповідає класу автомобіля і пропорційно відбивається на вартості транспортного засобу. Щоб правильно вибрати двигун за обсягом, необхідно орієнтуватися на власні фінансові можливості, а також цілі, для яких придбавається транспортний средство.Двігателі з об'ємом до 2.0 - варіант, оптимальний для використання в міському циклі, в умовах дорожніх заторів і пробок. Такі двигуни демонструють хорошу динаміку розгону, адаптовані до швидкісної їзди, при цьому економно споживають топліво.Двігателі об'ємом від 2.0 і вище сучасні і високотехнологічні. Чим більше об'єм мотора, тим краще швидкісна динаміка. Однак економними автомобілі, якими вони оснащені, назвати не можна. Витрата палива різко зростає. Втім, вартість двигунів цього класу також істотна.