Як зняти кульову опору.

Якщо з боку переднього колеса лунає стукіт в ході їзди, знайте: кульові опори просяться на заміну, в усякому разі верхні. Нижні так не стукають, але їх теж слід замінити. Як зняти кульову?
Інструкція
1
Потрібен зняти колесо. Необхідно вивернути колеса для зручності. При роботі з колесом праворуч - до упору вправо, з лівим колесом - вліво.
2
Для страховки поставте під машину «козла». Щоб розвантажити ходову частину під нижній важіль, можна поставити дерев'яний брус. Використовуючи домкрат, опустити на нього автомобіль.
3
Використовуючи ріжковий ключ, відкрутіть гайки. Вони тримають пальці кульових опор. Потрібен переконатися, що висота домкрата оптимальна для проходження ключа між структурою пружини.
4
Коли гайка відкручу, вибийте палець. Використовуючи молоток, бийте не по пальцю, а по області трохи нижче. Після кількох ударів палець кульової опори вийде назовні.
5
Відкрутіть нижню Шаров опору , тобто гайку, яка тримає палець. Вибийте нижню Шаров молотком так же в область трохи нижче пальця. Після його виходу докрутили гайку.
6
продіагностіруют кульові опори, не знімаючи з важеля. Можете приступити до відкручування кульових важелів. Використовуйте два ключа - звичайний і тріскачку. Кульова опора знята.
Корисна порада
Термін служби кульової опори залежить від різних факторів і коливається від 20 до 120 тисяч кілометрів. Освіта тріщинки призводить до проникнення в шарнір бруду, піску і води, це різко скорочує термін експлуатації деталі.Для того щоб не допустити раннього виходу кульової опори з ладу необхідно стежити за зовнішнім станом гумового чохла, який служить захистом. Також продовжити період служби кульових опор можна завдяки своєчасній заміні пильовиків і акуратною їзді по зіпсованим дорогам.