Як розвинути інтелект дитини.

Інтелект - це здатність дитини до пізнання навколишнього світу, уміння запам'ятовувати і робити певні умовиводи. Розвинути інтелект дитини, значить розвинути його пізнавальні здібності: пам'ять, мислення, сприйняття. Основний вид діяльності дошкільника - гра, яка сприяє всебічному розвитку інтелекту дитини. Саме в ігровій ситуації дитина використовує предметні та рольові заміщення (стілець перетворюється на машину, з кубиків будується вежа).
Інструкція
1
Коли приступити до заняття з дитиною? Як розвинути інтелект дитини? Такі питання завжди хвилюють молодих батьків. Відповідь проста - починайте з самого народження малюка.
2
Новонароджена дитина починає сприймати світ через наше до нього ставлення. На даному етапі розвитку малюкові необхідні увага, ласка та любов.
3
Постійно розмовляйте з підростаючим малюком. Вимовляєте слова чітко і виразно. Називайте йому предмети, які його оточують. Пояснюйте різноманітні явища, що відбуваються навколо. Пояснюйте свої дії. Дитина починає пізнавати навколишню дійсність.
4
Показуйте різнокольорові іграшки. При цьому називайте, якого вони кольору. Дитина навчиться розрізняти кольори. Розглядайте з ним яскраві картинки, заохочуйте будь пізнавальний інтерес, розповідаєте про все, на чому зупиняється погляд вашого малиша.Годовалий малюк добре знає назви багатьох предметів, частин свого тіла.
5
До трьох років можете розпочати розвитку розумових здібностей. Купіть алфавітний набір, що складається з карток букв, слів, персонажів.
6
Почніть з картинок, показуючи, називайте, що або хто зображений на ній. Дитина запам'ятає картинки, далі розкладіть картинки зображенням вниз. Попросіть знайти ту, на якій, приміром, зайчик. Малюк виконає завдання, порівнюючи образ відображений свідомістю з картинкою.
7
Далі переходите до вивчення слів. Про читання поки не може бути мови. Дитина здатна запам'ятати слово цілком. Поки ви з ним вивчали малюнки, малюк запам'ятовував картку з означеної буквою і словом.
8
Закрийте зображення рукою, попросіть назвати персонаж. Дитина буде рідко помилятися і з часом повністю озвучить слово цілком, попутно буде знати, з якої літери воно починається.
9
Не забувайте, розвинути інтелект дитини можливо в дошкільному віці тільки в ігровій формі. Помітивши, що він відволікається, перейдіть на інший вид діяльності. Пограйте в рухливі ігри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TXvgU6pbw18