Як зробити цукерку з паперу. Як зробити паперову цукерку.

Щоб подарунок виглядав святково, потрібно його красиво упакувати. Велика цукерка з паперу стане оригінальною упаковкою для подарунка, тим більше що вона досить проста у виконанні.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - гофрований папір;
  • - клей;
  • - ножиці;
  • - різнокольорові стрічки;
  • - скотч.
Інструкція
1
Для того щоб зробити цукерку з паперу , виріжте з картону квадрат відповідного розміру. Це буде центральна частина цукерки. З гофрованого паперу виріжте прямокутник по ширині на 5-10 сантиметрів більше і по довжині на 20-30 сантиметрів більше, ніж квадрат з картону.
2
Поверніть картонний квадрат і склейте кінці так, щоб у вас вийшла трубочка. Загорніть подарунок в пакувальний папір або целофановий пакет і покладіть його всередину трубочки. Частини подарунка не повинні виступати за краї картонній трубочки. Прикріпіть скотчем до країв трубочки загорнутий подарунок, щоб він не випав.
3
Візьміть відрізаний вами прямокутник з гофрованої паперу і оберніть його навколо трубочки так, як загортають цукерку. По обидва боки трубочки повинні залишатися однакові виступи гофрованої паперу . Закріпіть папір шматочком скотчу, щоб вона не розгорталася.
4
Зберіть гофровану папір по обидва боки цукерки і зав'яжіть стрічками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fBzJbN5kzVI
Корисна порада
Замість клею можна використовувати степлер, але тоді потрібно буде підібрати відповідні скоби, так як картон щільніше паперу; Замість гофрованого паперу можна використовувати прозору кольорову або кольорову металізовану плівку.