Як зробити автономне опалення.

Якщо ви вирішили встановити автономне опалення в квартирі, то швидше за все, доведеться заздалегідь утеплити зовнішні стіни приміщення, ущільнити балконні двері, щілини у вікнах і т.д. для більшої надійності. Слід купувати тільки сертифіковані котли відомих марок: це дозволить без зайвих клопотів встановити його і вчасно проводити планове обслуговування в присутності майстра.
Інструкція
1
Автономне опалення здатне істотно знизити витрати палива за рахунок місцевого регулювання відпуску тепла, відсутності втрат в теплових мережах, а також зниження витрат будівництва, оскільки установка здійснюється своїми руками.
2
Встановіть згідно інструкції двоконтурний котел. При першому його запуску вам доведеться викликати майстра, без його позначки гарантія на котел не поширюється.
3
Зробіть отвір потрібного діаметру для димоходу від котла (він виходитиме в зовнішню стіну) і отвір для газової труби. Зверніть увагу на довжину димоходу, щоб вчасно зрозуміти, де встановлювати котел: на зовнішній стіні або біля неї.
4
Встановіть для розводки пластикові труби. Радіатори міняти не потрібно. Бажано встановити труби в стінах і стелях.
5
З'єднайте батареї паралельно (4 штуки). Використовуйте розбірне з'єднання при їх установці.
6
З усіх інструментів під час робіт використовувалися: паяльник для труб, «болгарка», перфоратор. При відключенні опалення від центрального не забудьте заізолювати стояки, що проходять через квартиру, потім їх запломбирует працівник ЖЕКу.