Як зробити презентацію для дітей.

Дитяча комп'ютерна презентація - це відмінний спосіб познайомити малюка з оточуючими явищами і предметами. Багаторазово переглядаючи одну картинку за одною, дитина швидко засвоює інформацію. Це відкриття було зроблено Гленом Доманом і покладено в основу популярної методики раннього розвитку. Мінус роботи з традиційними картками полягає в тому, що малюк може їх втратити або зіпсувати. Електронні презентації позбавлені такого недоліку.
Вам знадобиться
  • Програма PowerPoint і набір картинок або фотографій.
Інструкція
1
Відкрийте програму Power Point. Нова презентація створюється автоматично. У правому меню "Макети вмісту" натисніть на чистий аркуш.
2
Виберіть стиль заголовка за допомогою кнопки "Додати об'єкт WordArt". Напишіть заголовок потрібним вам шрифтом, кольором і розміром.
3
Приступайте до створення нового слайда. Для цього в лівому списку під зображенням першого слайда із заголовком клацніть правою кнопкою миші і натисніть "Створити слайд".
4
Додайте в нього заздалегідь підготовлену фотографію або картинку. Для цього в меню "Вставка" на верхній панелі виберіть рядок "Малюнок" => "З файлу". Для того щоб зробити підпис до малюнка, потрібно повторити крок №2.
5
Створіть необхідну кількість слайдів з картинками.
6
Налаштуйте частоту зміни слайдів. За умовчанням вони міняються по клацанню, але можна поставити автоматичну зміну через потрібний вам проміжок часу. Для цього у верхній панелі меню виберіть "Показ слайда" => "Зміна слайда". У додатковому меню справа встановіть бажаний час, після закінчення якого картинка автоматично поміняється. Натисніть "Застосувати до всіх слайдів".
7
Не забудьте зберегти свою презентацію . Для цього в меню на верхній панелі натисніть "Файл" => "Зберегти як ..." Презентація готова.
Корисна порада
Постарайтеся не робити презентації довші 10-15 слайдів. Увага дитини швидко розсіюється і досягти бажаного освітнього ефекту занадто довгими презентаціями буде складно.
Кожні мама або тато можуть зробити для свого малюка цікаві дитячі презентації , за допомогою яких дитина зможе не тільки дізнаватися нові предмети, а й розуміти, що вони можуть змінюватися по числам і зробити ще безліч цікавих відкриттів.
Інструкція
1
Визначте тему і вік дітей, для яких будете робити презентацію. Припустимо, це буде заняття з розвитку мовлення, розраховане на дітей 5-6 років, в якому йтиметься про овочі.
2
Знайдіть картинки із зображенням овочів, причому вони потрібні як в однині, так і в множині. Коли будете шукати картинки в інтернеті, не забувайте, що у кожної є автор. Якщо ви розраховуєте демонструвати презентацію не тільки в домашніх умовах, отримаєте дозволу автора.
3
Відкрийте програму PowerPoint. При запуску автоматично створюється нова презентація. На робочому столі ви бачите бланк слайда: справа знаходиться список, зліва - меню слайдів, які будуть брати участь в презентації . Збережіть презентацію.
4
На меню «Макети вмісту» клацніть мишкою по чистому аркушу і напишіть заголовок презентації . Ви можете на власний розсуд міняти колір шрифту, розмір і його напрямок. На нижній панелі інструментів знайдіть значок «Вставка» і виберете пункт «Напис». Клацніть мишкою там, де хочете помістити напис і друкуйте необхідний текст.
5
Розташуйте картинки на сторінках презентації . На верхній панелі "Вставка" вибирайте "Малюнок" -> «З файлу». Знайдіть каталог з підготовленими зображеннями і вибирайте потрібні файли клацанням миші. Після цього активуйте кнопку «Вставити».
6
Якщо з'явилася на екрані картинка маленька, збільште її. Захопіть за кутову мітку і розтягніть рисунок до потрібного розміру. Дитина повинна бачити слово і об'єкт, яким він позначений.
7
Заповнюйте всі слайди картинками і написами. У конкретному випадку йдеться про овочі та їх назвах. Спочатку назви потрібно використовувати в однині, а потім змінити їх на множину. «Помідор - Помідори».
8
Тепер, для того, щоб картинки рухалися, зробіть анімацію. У верхній панелі відкрийте «Показ слайдів» -> «Налаштування анімації». Для того щоб привернути увагу дитини до тексту, зробіть ефект гойдання, мигання, збільшення розміру.