Як зробити колір обличчя красивим.

Красиве, чисте і доглянуте обличчя - гордість будь-якої жінки. З такими дамами приємно спілкуватися, вони просто світяться здоров'ям. Хоча є й такі жінки, які не стежать за своїм обличчям. А дарма. Адже домогтися того, щоб личко стало світлим, чистим, привабливим і засяяло подібно найтоншому фарфору, можна. І це не відніме у вас багато часу.
Інструкція
1
Змініть спосіб життя: - припиніть палити (саме куріння робить колір особи землистим, провокує появу ранніх зморшок); - частіше бувайте на свіжому повітрі (немає звідки адже взятися красивому колір у особи у людини, яка тижнями перебуває в приміщенні зі стоячим повітрям і штучним світлом); - займайтеся спортом (регулярні заняття зроблять шкіру більш щільною, пружною, здоровою); - зверніть увагу на свій раціон (він не повинен бути дієтичним, він повинен бути збалансованим); - висипайтеся.
2
Регулярно очищайте обличчя за допомогою пілінгів (вдома або у косметолога, але не надто часто), а також паровими ваннами для особи з подальшою чищенням. Зайве говорити, що не варто лягати в ліжко, не знявши макіяж. Регулярно користуйтеся масками для особи - саморобними (з натуральних інгредієнтів і ефірних масел) або покупними засобами. Маски підбирайте відповідно до вашого типу шкіри.
3
Правильно наносите макіяж. Грамотно підібраний і нанесений тональний крем укупі з коректором здатні створити справжнє диво для колір а особи. З їх допомогою легко перетворити втомлену шкіру землистого відтінку в свіжу і сяючу.