Як обробити лося.

Лось - досить велика тварина, і, здавалося б, вразити таку мішень не складає особливих труднощів. Однак це не зовсім так, якщо мисливець потрапить в кишечник або шлунок, звір може пробігти не один кілометр, перш ніж загинути. Мисливцеві доводиться шукати здобич досить довго. Залежно від того, яким чином був убитий звір, повністю залежить якість і смак м'яса. Спробуйте ошкурить і обробити тушу лося самостійно, посилаючись на описані надалі правила.
Вам знадобиться
  • - Гострий ніж.
Інструкція
1
Шкуру лося потрібно знімати пластом. Для цього переверніть звіра на спину і закріпіть його в такому положенні мотузками або цурками. Розріжте шкуру по прямій лінії, починаючи від гортані, рухаючись по шиї, грудей і живота, до самого кінчика хвоста.
2
розпоровши шкіру ніг починаючи від копит, і з'єднайте розрізи у анального отвору і на середині грудей. Почніть обережно знімати шкуру з обох сторін, починаючи з боків. Потім переверніть тушу на бік і зніміть шкуру за лінію хребта.
3
Переверніть тушу лося на другий бік і подрежьте решту шкури до повного відділення.
4
Тепер можна почати обробляти тушу прямо на шкурі. Спочатку відріжте ноги, по зап'ястні суглоби передні і по скакальні - задні, після цього розрубите грудину по лінії хрящових з'єднань з ребрами.
5
Обережно розпороти очеревину по середньої лінії живота. Тушу нахилити на бік, таким чином, щоб шлунок поступово вивалився назовні з розрізу.
6
В області шиї підрізати стравохід разом з трахеєю, перев'язати стравохід для запобігання виливання вмісту шлунка. Підрізаючи діафрагму і зв'язки гострим ножем, витягнути всі нутрощі через отвір в грудній клітці.
7
Відокремити легені, нирки, печінку, серце і селезінку. У печінки відрізати жовчний міхур. Частину туші лося потрібно розчленувати навпіл між дванадцятим і тринадцятим ребром.
8
Голову можна відокремити як на початку, так і наприкінці оброблення лося .
Корисна порада
Варто знати, що туша лося може залишатися НЕ випотрошеної не більше трьох годин, інакше м'ясо буде мати неприємний смак. А якщо залишити тушу на більш тривалий час, не ошкурив і не видаливши нутрощі, м'ясо буде зовсім непридатне в їжу.