Як зліпити коня.

Якщо ваша дитина зовсім недавно відкрив для себе пластилін, то почати ліпити з нього йому варто з найпростіших фігурок. Такий фігуркою може бути конячка.
Інструкція
1
Зліпити круп конячки і 4 ноги у вигляді ковбасок, голову у вигляді приплюснутого конусообразного кульки; Прикріпіть ноги до тулуба за допомогою коротких шматочків від сірників. Так ноги будуть набагато стійкіше;
2
Прикріпіть голову до тулуба також за допомогою сірника, на голові приробити вушка у вигляді кульок. Добре обробіть голову, мордочка повинна бути витягнута, інакше вашу кінь можна буде сплутати з десятком інших тварин;
3
Наріжте вовняних ниток на два пучка, зав'яжіть нитки з одного боку пучка. Один пучок, більш пишний, буде хвостом конячки, який трохи менше - гривою.
4
З маленьких бусинок зробіть очі і ніздрі. Прокреслите зубочисткою ротик конячки.
Зверніть увагу
саморобку можна прикрасити акриловим глянцевим лаком. Якщо позбавити конячку гриви, але при цьому приліпити на її тулуб чорні кружечки з пластиліну або з паперу, то вийде зебра.
Корисна порада
Невеликі рекомендації перед роботою: змочуйте руки водою, тоді пластилін НЕ БУДЕ липнути до рук, і не забудьте зігріти пластилін в руках, щоб він більше піддавався ліпленню.