Як зробити слив з дому. Як зробити слив в приватному будинку і зливну яму.

Якщо немає можливості підключитися до центральної каналізації, то можна зробити зливну яму самостійно. Вона буде виконувати всі функції, як і при підключенні до центральних комунікацій. До того ж, в неї можна вивести не тільки злив з будинку , але і стічні води, наприклад, з даху.
Вам знадобиться
  • -залізобетонні кільця;
  • -каналізаціонная труба;
  • -Бетон перекриття;
  • -чи цемент, пісок, щебінь, тес (при самостійній заливці країв ).
Інструкція
1
Для пристрою місцевої каналізації слід викопати котлован. Але перш, ніж його копати, визначте місце розташування зливної ями і рівень залягання ґрунтових вод. Яму слід робити не ближче п'яти метрів від фундаменту. Якщо грунтові води знаходяться високо, то краще копати широку яму і її низ ізолювати. При низькому заляганні грунтових вод викопайте стандартний розмір котловану, з урахуванням установки залізобетонних кілець.
2
Викопавши котлован, встановіть залізобетонні кільця для запобігання обвалу ями.
3
Якщо у вашій місцевості рівень грунтових вод знаходиться високо, а ви викопали широкий котлован, в який неможлива установка стандартних залізобетонних кілець, то встановіть по краях опалубку по всьому периметру і залийте бетонним розчином. Низ зливної ями також слід ізолювати від можливого заповнення ґрунтовими водами, заливши бетоном.
4
Від будинку прокопати траншею з нахилом в сторону зливної ями. Якщо зробити достатній рівень нахилу, то додаткового утеплення зливної труби не потрібно.
5
Зливну трубу слід встановлювати спеціальну каналізаційну, без стиків і згинів, щоб уникнути її засмічення.
6
Після установки зливної труби потрібно покласти на каналізаційну яму надійне перекриття з отвором для подальшої відкачки ями і все закопати.
7
Якщо додатково ви хочете вивести в яму стічні води, то робити це необхідно перед установкою перекриття. Проведіть зливну трубу від стоків і тільки після цього встановіть перекриття і всі закопайте.