Як зробити малюнок з символів.

В соціальних мережах або форумах іноді можна побачити незвичайні картини або написи, зроблені з символів . Це мистецтво називається ASCII art і захоплює багатьох, адже кропітка праця художника видно неозброєним очам. Насправді все дуже просто і зробити такий рисунок може кожен з нас за допомогою комп'ютерної програми.
Вам знадобиться
  • Ascii Generator dotNET 0.9.6
  • Зображення
Інструкція
1
Підготуйте потрібне зображення, яке хочете отримати у вигляді символів , і відкрийте програму Ascii Generator dotNET 0.9.6. Після чого натисніть FileLoad Image і виберіть підготовлене зображення.
2
Ви можете самі налаштувати яскравість і контрастність на оригінальному зображенні, рухаючи повзунок праворуч внизу, або ж відразу на картинці з символів зліва в нижньому віконці гістограми. Таким чином ви відрегулюєте чіткість одержуваного зображення.
3
Також в робочому вікні зліва вгорі можна задати кількість символів по ширині або по висоті. У разі, якщо ви не впевнені в точній пропорційності, натисніть на хрестик між числовими значеннями, включивши функцію «Зберігати пропорції».
4
Якщо вам не подобається шрифт символів , ви можете самі змінити його стиль і розмір. Також можете працювати і з кольоровими зображеннями, тоді ваша картинка з символів буде кольоровий. Правда фон завжди однотонний - білий або чорний, а ось колір символів головного зображення можна вибрати за своїм бажанням.
5
Повністю закінчивши зображення, збережіть його в текстовому вигляді або ж у вигляді картинки. Для збереження у вигляді картинки, вам надається на вибір п'ять форматів - bmp, gif, jpeg, png і tif. Але якщо ви зберігаєте кольорове зображення, то вибирайте тільки rtf або html. Також ви можете і роздрукувати отриманий результат. Якщо ви хочете вставити текст вашого зображення в текстову форму форуму або ще куди-небудь, то збережіть в форматі txt. Потім просто відкрийте файл текстовим редактором і скопіюйте звістку текст з символів , і вставте в потрібну вам форму для відправки.
Зверніть увагу
Для роботи вибирайте чітке зображення, а зайві об'єкти з фону ображати заздалегідь, так як займете зайвий простір символами в робочій області програми, а значить більше за часом будете доводити зображення до потрібного результату.
Корисна порада
Існує кілька подібних програм, такі як ASCII Art Maker 1.71 або ASCII Art Studio 2.1.1. Ви можете скористатися ними, так як по функціоналу вони приблизно однакові. Якщо ж ви хочете самостійно малювати із символів, то пам'ятайте, що для створення зображень використовують моноширинних шрифти, тобто непропорційні, такі як Courier і Courier New. Але цей процес досить трудомісткий і довгий, так як кожен символ вам доведеться підставляти в ручну і зберігати всі пропорції майбутнього зображення.