Як зняти бирку.

Уявіть, що ви купили одяг в магазині, обладнаному захистом від несанкціонованого винесення товару. Але через неувагу з вашої покупки забули зняти магнітну бирку . Тепер ви стаєте щасливим володарем штанів з магнітною міткою, від якої вам належить якось позбавитися. Як зробити це без клопоту?
Інструкція
1
Магнітна бирка конструктивно являє собою насадку з металевим штирем і капсулами з фарбою. В наскрізні прорізи внутрішнього конуса вставлені кульки, які фіксують металевий штир. Цим штирем протикається одяг.
2
Коническая форма застосовується не випадково: якщо потягнути за штирок, то кульки глибше увійдуть в конус, в ту частину, яка звужується; при цьому штир буде зафіксований ще надійніше. Для більшої надійності внутрішній конус з кульками притискається пружинкою. Вся конструкція розташовується всередині пластмасового корпусу.
3
Не варто намагатися розбити бирку молотком або використовувати інше механічне зовнішній вплив. Справа в тому, що всередині магніту, як правило, знаходиться незмивна фарба, тому так ви просто зіпсуєте куплену річ.
4
Щоб зняти бирку з одягу, її притуляють до потужного магніту. На зовнішньому і внутрішньому конусі виникає магнітне поле різної полярності, внутрішній конус виштовхується нагору, а кульки розпрямляються і звільняють штир.
5
Якщо ви вважаєте, що самі з такою справою не впораєтеся, або під рукою у вас немає потрібного магніту, то найпростіше повернутися в магазин з набутою там річчю (чек на покупку також прихопіть). Попросіть продавця звільнити куплену вами річ від непотрібного додаткового аксесуара. Найімовірніше, вам негайно допоможуть і принесуть свої вибачення.