Як перевірити працює веб камера. Як перевірити чи встановлена ??веб-камера.

Веб-камера дозволяє нам, не виходячи з дому, подорожувати по всьому світу, спілкуватися з рідними та друзями, проводити відеоконференції, і навіть разом відзначати свята. Це в тому випадку, якщо ваше обладнання працює справно. А от якщо ваша веб-камера барахлить, не варто втрачати часу, і перевірити її одразу.
Вам знадобиться
  • веб-камера,
  • програма DriverFinder.
Інструкція
1
Перевірте, а, власне, чи включена ваша веб-камера фізично. Для підключення до комп'ютера здебільшого веб-камер використовується USB-порт. Переконайтеся в тому, що ваш USB-кабель дійсно підключений. У тому випадку, якщо веб-камера підключається через «посередника» у вигляді USB-вузла, спробуйте включити її безпосередньо до комп'ютера.
2
Якщо з проводами все в порядку - перевіряємо, чи правильно встановлена веб-камера. Пройдіть по ланцюжку: "Панель управління" - "Система" - "Обладнання" - "Диспетчер пристроїв". Можливо, комп'ютер «бачить» вашу веб-камеру, але потрібно оновити її драйвери. Якщо це дійсно так, ви побачите знак оклику жовтого кольору.
3
Оновлення драйвера. Правою кнопкою миші клікніть по влаштуванню, в новому вікні виберіть меню «Оновити драйвер» і потім дотримуйтесь інструкції по оновленню. Якщо з якоїсь причини ви не можете знайти нові драйвера, скористайтеся програмою DriverFinder, яка сканує комп'ютер і дозволяє встановити відсутні драйвера.
4
Якщо після установки ситуація не змінилася - видаліть обладнання. Зробіть це за допомогою меню «Установка та видалення програм» на панелі керування. Перевантажите комп'ютер і переустановите ПО.
5
В тому випадку, якщо і драйверів, і програмне забезпечення веб-камери встановлені нормально, але відео все ж в не працює - можливо, у вас проблема з джерелом відео настройки. Призначте веб-камеру джерелом для відеосигналу. Це можна зробити так: в меню "Файл" виберіть "Відео джерело" і в підменю виберіть "Веб-камери".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GZxhcqVCQ54
Зверніть увагу
Програма DriverFinder виконує: сканування системи, становить список працюючих пристроїв, збирає інформацію про використовувані драйверах, виконує оновлення.
Корисна порада
Вас не стосується крок №1, якщо у вас вбудована веб-камера.