Як створити власний стиль.

Створення власного стилю - завдання, з якою зможе впоратися будь-яка жінка і без допомоги стиліста. Головне - проявити свою творчу натуру і адекватно оцінити вихідні дані.
Інструкція
1
Перше, що потрібно запам'ятати початківцю стиліста - ніколи не варто з точністю до деталей копіювати чужий образ. Хороший смак, приналежний нехай навіть відомої персони або подрузі, ніколи не замінить вам ваш власний.
2
Адекватно проаналізуйте поточну ситуацію - випишіть в два стовпчики свої плюси і мінуси: те, що хотілося б підкреслити або приховати у своїй зовнішності.
3
Як відомо, будь-які зміни починаються зсередини - те ж саме відноситься і до стилю. Прийміть подумки майбутні зміни і відчуйте себе комфортно в обраному образі. Якщо це вийшло у вас без проблем - переходите до дії.
4
Присвятіть час вивченню того, що підходить вам за кольором, формою, розміром, фасоном. Ключовий, в даному випадку, є фраза «підходить», а не «подобається».
5
Після того, як всі «за» і «проти» пройшли перевірку приміркою, можна переходити до створення свого власного стилю. Для того, щоб створити образ, який зможе максимально виразити вашу індивідуальність, досить ненадовго звернутися всередину себе. Згадайте все, що вас надихає - люди, кіно, епоха, події, музика, колір ... Постарайтеся знайти серед усього цього спільний знаменник - це і буде саме та родзинка, на основі якої буде створено ваш неповторний смак.
6
Можливо для того, щоб відповідати новим стилем вам доведеться змінити зачіску або навіть фігуру - не бійтеся змін! Гармонійний стиль , як хороша візитна картка, послужить вам гарну службу в майбутньому.
7
Будьте уважні до деталей при створенні образу - знайдіть свою «фішку». Навіть зі смаком повязану навколо шиї хустку здатний виділити вас з натовпу.
8
У боротьбі за стиль не всі кошти однаково хороші - не варто перетворюватися в новорічну ялинку, намагаючись з усіх сил прикрасити свою індивідуальність. Головна ознака стиль ного людини - помірність у всьому.
9
Слідкуйте за тим, щоб ваша добре підібраний одяг і взуття завжди виглядали охайно і були доречні в даній ситуації. М'ятий костюм і брудна взуття, якщо це тільки не є частиною вашого продуманого образу, навряд чи справлять позитивний ефект на співрозмовника.