Як зробити каламутний фон. Як зробити об'єкт каламутним в photoshop.

Ефект мутного, розмитого фону в зображенні популярний зараз, як ніколи. Подібного ефекту можна домогтися за допомогою особливих налаштувань і витримки на фотоапараті. Але якщо у вас вже є зображення з звичайним фоном, і ви хочете зробити його розмитим, то тут допоможе тільки Photoshop. Про те, як домогтися такого ефекту, описано нижче.
Інструкція
1
Підберіть фотографію, на якій ви хочете змінити фон. Найкраще підбирати якісне зображення з великою фігурою на передньому плані - в цьому випадку кінцевий результат буде виглядати куди краще. Намагайтеся уникати фотографій з дуже дрібними деталями - наприклад, зробити подібний ефект на фото, де у дівчини сильно розпатлане волосся, буде досить важко.
2
Тепер запустіть Adobe Photoshop і відкрийте фото, з яким ви будете працювати. На даному фото задній фон вже трохи розмитий, то ми посилимо ефект.
3
Тепер виберіть на панелі інструментів інструмент 'Pen tool' («Перо»). На верхній панелі виберіть значок із зображенням пера на квадратику.
4
За допомогою пера, розставляючи по контуру точки, обведіть фігуру, яка буде на передньому плані. У нашому випадку це фігура дівчини і квітки, крім того, ми захопимо частину листя з переднього плану. Намагайтеся обводити акуратно, не «відрізаючи» зображенню деталей. Все, що залишиться у нас за контуром, і буде розмитим фоном. Якщо у вас не виходить рівно обводити контур, то краще захоплюйте більший простір, ніж меншу - надалі його можна буде підкоригувати. В швейному справі це назвали б припуском на шви.
5
Клацніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть команду 'Make selection' («Зробити виділення»). Тепер ваш об'єкт виділений пунктирною лінією.
6
Виберіть у верхньому меню пункт 'Select' («Виділення»), а потім 'Inverse' («Інвертувати»). Тепер виділений у нас фон, а не об'єкт.
7
Тепер у верхньому меню виберіть вкладку 'Filter' («Фільтри»), потім 'Blur' («Пляма»), потім 'Gaussian Blur' («Пляма по Гауса»).
8
У вікні виставте бажане значення. В даному випадку ми виберемо 20.
9
Потім, якщо є необхідність, візьміть інструмент 'Blur tool' («Розмиття») і тонким пензликом додатково размойте кордону навколо об'єкта. Намагайтеся все ж не захоплювати сам контур, щоб зображення вийшло реалістичним.
10
Тепер збережіть зображення в потрібному вам форматі.