Як зробити пролісок.

Підсніжники - символ весни і ніжності. Ці витончені квіти у всій красі можна побачити тільки раз на рік, а зривати проліски не можна, так як вони занесені в Червону книгу. Однак приклавши творчі зусилля, ви можете зробити так, щоб красиві проліски прикрашали ваш стіл круглий рік, і при цьому ви не нашкодите природі. Для цього виготовте букет пролісків з паперу - техніка виготовлення модульних квітів дуже проста і доступна навіть початківцям.
Вам знадобиться
  • - білий папір;
  • - зелена гофрований папір;
  • - дріт.
Інструкція
1
Вам буде потрібно проста біла папір, а також зелена гофрований папір і дріт. Для однієї квітки візьміть три однакових квадрата білого паперу. З кожного квадрата складіть однаковий модуль «Трилисник» - паперовий квадрат перегніть по діагоналі, бічні сторони зігніть до центрального згину, нижній куточок підніміть вгору і заправте всередину, а два нижніх куточка зігніть до центральної вертикалі.
2
Заломлені куточки заправте всередину, а потім переверніть заготовку догори ногами і опустіть куточки вниз. Переверніть її на іншу сторону і складіть бічні сторони до середини.
3
Лівий пелюстка модуля змастіть клеєм для міцності і вставте його в кишеню під правим пелюсткою ще одного модуля. Потім вставте в кишені цих модулів третій модуль, також змастивши краю клеєм. Модулі замкніть в кільце - ви побачите, що вони придбали форму квіткового бутона. Переконайтеся, що в підставі бутона залишилося невеликий отвір.
4
Тепер візьміть дріт довжиною 20-25 см і щільно оберніть її край зеленої гофрованої папером, відступивши від краю дроту 1 см. Вільний кінець дроту загніть навколо обмотаного папером краю, щоб закріпити його, а потім повторно обмотайте край папером і продовжите обмотувати дріт, поки вона повністю не покриється зеленою папером.
5
Стебло готовий - надіньте на нього квітка, вставивши дріт тонким кінцем в отвір. У підстави квітки зробіть невелике потовщення, вирізаючи гофровану папір так, щоб смужки гофрування йшли поперек. З вузької смужки світло-зеленого кольору зробіть лист і оберніть його навколо стебла.
6
Приклейте лист і трохи зігніть стебло. Наріжте декілька смужок зеленого паперу, щоб отримати довгі листя, а потім зробіть ще кілька квіток і зберіть їх разом з листям в букет. Підсніжники готові.