Як зробити ведмедя з паперу.

У техніці складання з паперу - орігамі, можна робити найрізноманітніші іграшки та поробки. Фігурок, що виготовляються в техніці орігамі, незліченна безліч, але особливою популярністю у людей різного віку користуються фігурки різних тварин і птахів. Одне з таких тварин - ведмідь. Зробивши фігурку, ви зможете її потім пофарбувати або навіть покрити лаком для міцності і включити в свою колекцію паперових виробів.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
Інструкція
1
Почніть зі складання базової фігури «Повітряний змій» - квадратний аркуш паперу перегніть по діагоналі, а потім бічні сторони зігніть до центральної лінії. Переверніть отриману деталь і зігніть бічні сторони до центральної вертикальної лінії згину, при цьому розгортаючи кути із зворотного боку заготовки.
2
Нижні куточки вогне всередину. На нижньому маленькому куточку зробіть складку-блискавку, а потім загніть від себе його нижню частину. Тепер верхній кут зігніть складкою-блискавкою так, щоб за верхній край отриманої фігури виходив тільки маленький куточок від зігнутого кута.
3
Нижні два куточка - майбутніх вуха ведмедя, зігніть вгору, а потім зігніть фігурку навпіл. Куточки-вуха повторно загніть від себе, а потім зігніть нижні кути, щоб оформити ноги ведмедя. Мордочку ведмедя потягніть вниз, згинаючи її.
4
Тепер потягніть вниз куточок хвоста, який видніється в лівій частині фігури і загніть гострі кути, згладжуючи мордочку ведмедя.
5
В середині нижньої частини фігурки зробіть трикутну складку-блискавку, щоб намітити поділ задніх і передніх лап, а потім трохи вогне всередину спину ведмедя, формуючи лінію вигину. Після цього сгладьте гострий кут над хвостом і загніть спереду і ззаду маленькі трикутники на морді, щоб сформувати очі ведмедя.
6
Тепер ваша фігурка виглядає майже живий - її можна розфарбувати і поставити на полицю, а можна виготовити відразу декілька паперових тварин, щоб зібрати колекцію лісових жителів.