Як дізнатися вартість квитка на поїзд.

Подорож поїздом традиційно популярно серед росіян з причини своєї відносної дешевизни. Якщо вам необхідно терміново дізнатися, скільки коштує квиток на потрібний рейс, але немає можливості швидко з'їздити в залізничні каси, скористайтеся одним із таких способів.
Вам знадобиться
  • Телефон або доступ в інтернет, паспортні дані (для покупки квитка)
Інструкція
1
Інформацію про вартість проїзду можна дізнатися, зателефонувавши в єдиний інформаційно-сервісний центр ВАТ «Російські залізниці» за номером 8-800-775-00-00 (дзвінок безкоштовний). Електронний автовідповідач запропонує вам вибрати потрібний пункт довідкового меню натисненням певної цифри телефону в тоновом режимі. Передбачена можливість отримати інформацію за допомогою голосового меню. Для цього чітко назвіть дату передбачуваного відправлення, а також пункти призначення та відправлення. Якщо вам потрібна допомога оператора, вибирайте відповідну цифру.
2
При наявності доступу в інтернет актуальні відомості легко знайти на офіційному сайті ВАТ «РЖД». Для перегляду розкладу рейсів та наявності місць в вагонах достатньо вибрати розділ «Пасажирам», а потім ввести в спеціальну форму потрібні вам параметри пошуку.
3
Якщо вас влаштовує ціна, а потрібні місця є у продажу, можна також оформити покупку квитка. Правда, для цього доведеться пройти просту процедуру реєстрації на сайті та зайти в особистий кабінет з використанням логіна і пароля. Оплату можна провести банківською картою, але тільки в тому випадку, якщо на її зворотному боці присутній тризначний код перевірки справжності карти CVV2 (CVC2).
4
Замовлення, оплачені вами, можна побачити в особистому кабінеті в розділі «Мої замовлення» в меню зліва. Скасування замовлення після оплати і повернення грошей на банківську карту через інтернет не здійснюється, доведеться підійти в залізничну касу. Гроші за невикористаний квиток зараховуються на банківську карту, якою ви оплатили проїзд, протягом місяця з дня оформлення повернення в касі.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що бронювання квитків через сайт не передбачено. Також не переоформляються вже куплені квитки; не оформляються поїздки міжнародного сполучення в країни далекого зарубіжжя і поїздки у сторонніх перевізників.