Як склеїти панораму.

Існує величезна кількість програм для склейки панорам. Частина з них безкоштовна, частина умовно безкоштовна. Щоб не тримати на комп'ютері масу програм для обробки зображень, краще скористатися універсальною програмою для всіх видів обробки зображень Adobe Photoshop. Як за допомогою неї склеїти панораму ?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop. Номер версії не має значення крім зовсім старих випусків. Увійдіть в меню «Файл» в лівому верхньому кутку вікна програми. Далі клікніть на вкладці, по рядку «Відкрити» або натисніть клавіші Ctrl + O.
2
У вікні огляду файлів виберете потрібне вам зображення і клацніть по ньому. Зображення відкриється у вікні програми Adobe Photoshop. Повторіть перераховані вище дії для інших файлів ваших зображень, які ви збираєтеся склеїти.
3
Після того як ви відкрили всі намічені для склеювання фотографії, знову увійдіть в меню «Файл» і клацніть на рядку «Автоматизація». На з'явилася вкладці клацніть на рядку «Об'єднання фото ....». З'явиться вікно зі списком обраних вами файлів. В цьому вікні просто клацніть по кнопці «Ок».
4
У новому вікні з'являться ваші файли, накладені один на інший. Якщо у вас з'явилося віконце з написом «Модуль photomerge не зміг автоматично привести ніякі зображення до єдиної панорамі ... ..» і т.д., то клацніть «Ок» і просто перетягніть зображення з верхньої області в робоче вікно. Розтягнули їх мишкою в різні боки. Що відкрилися зображення мають напівпрозорий вид. Їх можна перетягувати мишкою по всій робочій поверхні вікна, накладати один на одного.
5
У лівій області вікна є панель з символами стрілки, повороту зображення, збільшення і руки для маніпуляцій з фотографіями. У правій області є допоміжні опції для збільшення зображень, трансформації та інших операцій.
6
Після того як ви з'єднаєте зображення, клацніть по кнопці «Ок», і у вас з'явиться готова панорама. Збережіть готову панораму в потрібне вам місце на комп'ютері і в потрібному форматі, відкривши меню «Файл» - «Зберегти як ...».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yLro45TYGDw
Зверніть увагу
Намагайтеся знімати панорамні фотографії зі штатива на одній і тій же установці програми автоматики на фотоапараті.
Корисна порада
Щоб отримати найбільш якісний результат, заздалегідь подбайте про те, щоб всі знімки були однієї якості і розміру.