Як зробити вогняну кулю в фотошопі.

Сучасні технології комп'ютерної графіки дозволяють нам втілювати найнеймовірніші фантазії у вигляді тривимірних або реалістичних картин. Космічні об'єкти, фантастичні візерунки - все це можливо за допомогою графічної програми Photoshop, не виключенням є і вогненний кулю , який створити можна за пару кліків мишки.
Вам знадобиться
  • Photoshop
Інструкція
1
Створіть новий малюнок в фотошопі розміром 800x800 пікселів. Краще вибрати масштаб побільше, ніж ви запланували, тоді результат буде дивитися краще. Пізніше ви завжди зможете зменшити його до необхідного вам розміру.
2
Зменшіть масштаб зображення до прийнятної робочої області. Створіть новий шар і виберіть інструмент "виділення". Натисніть на Shift і створіть коло. Чим більше його діаметр, тим краще. Виділення поки не прибирайте, а залийте в нього чорний колір за допомогою інструменту "заливка".
3
В меню "фільтри" виберіть "рендеринг", далі "хмари з накладенням" (Filter> Render> Difference Clouds). Натисніть CTRL + F для повторення застосування фільтра до тих пір, поки вас не влаштує отриманий результат. Також підвищіть контрастність хмар. Для цього в меню виберіть "зображення", потім "Корекція" і "яскравість/контраст" (Image> Adjustments> Brightness/Contrast). Після необхідно попрацювати над рівнем в меню "зображення", потім "корекція" і "рівні" (Image> Adjustments> Levels). Пересуньте центральний і правий повзунки вліво і в право так, щоб результат був приблизно схожий на той, що на малюнку.
4
Застосуйте Фільтр "контурна різкість". Для цього в меню "фільтр" виберіть "різкість" і там "контурна різкість" (Filter> Sharpen> Unsharp Mask). У вікні, встановіть ось такі параметри: Amount: 500% Radius: 3.0Threshold: 15
5
Далі застосуйте Фільтр "Сферизация" в меню "фільтри" потім "спотворення" і "Сферизация" (Filter> Distort> Spherize). У вікні, встановіть параметр: Amount: 100%
6
Потім збережіть вікно і відкрийте ще раз той же фільтр "Сферизация". Пам'ятайте, вам потрібно не повторити фільтр клавішами CTRL + F, а застосувати його знову через меню. У вікні, застосуйте інший параметр: Amount: 50%
7
Після роботи з фільтрами необхідно налаштувати колірний баланс до потрібного кольору. Для цього в меню "зображення" виберіть "корекція" і "колірний баланс" (Image> Adjustments> Color Balance). Встановіть наступні параметри: Shadows: +100 | 0 | -100Midtones: +100 | 0 | -100Highlights: +70 | 0 | -15
8
Заключний кроком буде застосування фільтра в меню "Фільтр", потім "різкість" і "контурна різкість" (Filter> Sharpen> Unsharp Mask). Виставите наступні параметри: Amount: 300% Radius: 3Threshold: 15Еслі отриманий результат вас влаштував, можете знімати виділення клавішами CTRL + D. У вас повинен вийде справжній вогняний кулю , як на малюнку.
Зверніть увагу
Інструмент виділення бажано не відключати до самого останнього дії з кулею, так як якщо ви будете працювати не на білому фоні, а на кольоровому, то фільтри працюватимуть на все зображення.
Корисна порада
Для досягнення найкращого результату, пробуйте самостійно міняти параметри у фільтрах.