Як зробити прямокутник з паперу.

Щоб виготовити листівку або заклеїти розірвану обкладинку підручника, потрібен паперовий прямокутник заданих розмірів. Зробити такий прямокутник досить легко, використовуючи косинець.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - кутник
  • - олівець
  • - ножиці
Інструкція
1
Для того, щоб зробити прямокутник з паперу, його спочатку потрібно накреслити. Накресліть на папері відрізок ab, рівний одному боці прямокутник а.
2
Прикладіть косинець до однієї сторони відрізка ab так, щоб кут косинця збігався з кінцем відрізка, і, зазначивши потрібну довжину, накресліть другу сторону прямокутник а, розташовану під прямим кутом до сторони ab.
3
Прикладіть косинець до іншої сторони відрізка ab так, щоб кут косинця збігався з іншим кінцем відрізка, і накресліть третю сторону прямокутник а, розташовану під прямим кутом до сторони ab і рівну другій накресленої стороні. Для перевірки правильності побудови прямокутник а, ще раз виміряйте другу і третю накреслені боку - вони повинні бути однаковими по довжині.
4
Побудуйте відсутню четверту сторону прямокутник а, просто з'єднавши вільні кінці двох останніх побудованих сторін. Тепер побудований прямокутник можна вирізати ножицями.
Корисна порада
- при побудові прямокутника тримаєте косинець міцно, щоб він не соскальзивал- при виборі кутника віддавайте перевагу косинцю з дерева, так як він не залишає помарок на папері