Як зробити кімнату світліше. Як зробити кімнату без вікон світліше.

Світло в кімнаті потрібен аж ніяк не тільки для того, щоб мати кращу видимість. Гарне освітлення візуально робить кімнату гарніше, додає радості та спокою членам сім'ї, зменшує депресію. Давайте ж подивися, що необхідно зробити для «освітлення» кімнати.
Вам знадобиться
  • Бажання поліпшити житло, фарби, фінанси для закупівлі необхідних речей і їх облаштування.
Інструкція
1
Найбільш очевидний варіант - впустити в дім побільше світла. Частіше відкривайте вікна, впускайте в будинок якомога більше сонця. Якщо ваша кімната знаходиться в мансарді, по ідеї можна прорубати зайве вікно. Фіранки на вікнах краще зробити прозорими, білими, жовтими, кремовими або, принаймні, помаранчевими, щоб вони не зменшували сонячне світло. Приберіть з підвіконь квіти, щоб вони не затуляли шлях світлу. Наведіть порядок, прибравши всі непотрібні речі, захаращують кімнату , вимийте вікна і підлогу в кімнаті. Взагалі, вологе прибирання і очищення кімнати від пилу посприяє світлої атмосфері.
2
Створити атмосферу і видимість світла в самій кімнаті. Ідеальним варіантом будуть меблі, шпалери і стіни сонячного кольору (краще всього жовтого або кремового, з дрібними вкрапленнями оранжевого). Можна постелити відповідного кольору килими і лінолеум, можна пофарбувати все в сонячні кольори або оповити тканиною цих квітів, накрити речі скатертинами і накидками. Також рекомендується використовувати невеликі, але яскраві лампочки і світлодіоди, вішаючи їх на стіну, тільки не захоплюйтеся кількістю, інакше їх світло регулярно буде вас засліплювати. Відмінно підійдуть яскраві, веселі малюнки на стінах і шпалерах - наприклад, сонечко!
3
Є ще й нестандартні рішення по «освітленню» кімнати. І головний нюанс тут - дзеркала, що відображають сонячне світло. Причому не тільки настінні дзеркала: зараз в моду входять скляні підлоги і стелі! Особливо в нашому випадку цінується скляна светопрозрачная поверхню дзеркал - при її використанні приміщення наповниться теплим і м'яким світлом; З цієї ж причини рекомендується повісити кришталеву люстру, поставити в кімнаті кришталеві і металеві вази і так далі. Правда, і тут не слід захоплюватися, адже велика кількість дзеркальних поверхонь може викликати головний біль і різь в очах.
Зверніть увагу
Врахуйте, що «освітлювання» кімнати може бути пов'язано з серйозними витратами, особливо у випадку з кришталевими поверхнями. Також це може не спрацювати в малогабаритній квартирі, де хоч щось та буде затуляти сонячне світло.
Корисна порада
Краще, звичайно, використовувати всі три перерахованих вище варіанта, гармонируя їх один з одним. Але не перестарайтеся, інакше ваша кімната може перетворитися на великий сонячний відблиск, на який буде боляче дивитися.