Як зробити карикатуру. Як зробити карикатури в фотошопі.

Карикатури і шаржі - смішні і спотворені, але впізнавані зображення людей, які раніше були переважно мальованим творчістю, а сьогодні жанр карикатури перейшов і в сферу комп'ютерної графіки. Навіть якщо ви не вмієте малювати, ви зможете створити просту і веселу карикатуру на будь-якого зі своїх друзів за наявності програми Adobe Photoshop і портретної фотографії людини.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі знайдену фотографію, а потім відкрийте меню фільтрів (Filter) і виберіть розділ Liquify. Відкриється нове вікно, в панелі інструментів якого ви повинні вибрати інструмент розширення Bloat Tool. На правій панелі налаштувань інструментів виберіть відповідні значення - наприклад, встановіть розмір кисті на 97, а параметр Brush Rate на 80.
2
Акуратно застосуєте кисть з обраним інструментом на кожне око людини на фотографії, щоб збільшити їх до однакового розміру. Не робіть очі занадто великими. Після цього застосуйте кисть з інструментом на ніс і губи, збільшуючи їх пропорційно очам.
3
В карикатурі риси обличчя не тільки збільшуються, а й зменшуються - для зменшення виберіть на панелі інструмент стиснення (Pucker Tool) і спробуйте тепер зменшити губи на фотографії, перетворивши їх у вузьку щілину.
4
Тепер на панелі інструментів виберіть Forward Warp Tool і застосуйте його на підборіддя людини на фото, щоб відтягнути його вниз і зробити візуально більше. Використовуючи той же інструмент, довільно розтягніть підборіддя в сторони, щоб зробити обличчя вашої моделі ширше і додати йому ще більшу карикатурність.
5
Потім стисніть верхню частину голови на фотографії, щоб вона була помітно вже щелепи. Використовуючи той же самий інструмент, підійміть куточки рота моделі, а потім інструментом збільшення збільште моделі вуха
6
Після того як робота в фільтрі Liquify буде завершена, натисніть ОК, щоб застосувати зміни і знову перейдіть в основне вікно Фотошопа. Після маніпуляцій з фільтром деякі елементи фону могли зміститися - виправте фон, використовуючи інструмент піпетки і Clone Stamp.