Як зробити пампушку для шапки. пампушки для танців Як зробити.

пампушками або помпон для шапки часто використовують як прикраси. Вона може бути як зверху на шапці, так і на кінцях вушок - варіант шапки -ушанкі. Помпон - це прикраса з ниток кулястої форми. Для виготовлення пухнастих пампушок можуть бути використані об'ємні нитки. Для отримання жорстких помпонів полотно, пов'язане гачком, потрібно щільно набити будь-яким відповідним матеріалом (наприклад, ватою).
Вам знадобиться
  • Щільний картон, нитки за кольором вашої шапки, ножиці, голка з великим вушком
Інструкція
1
Зробити пампушку для шапки не складно. На щільному картоні накресліть за допомогою циркуля коло, зовнішній діаметр якого дорівнюватиме 6 см. В центрі получившегося кола накресліть коло діаметром 2 см.
2
Виріжте обидва отриманих кола. Зробіть другу, точно таку ж викрійку і складіть два шаблони разом один з одним.
3
Візьміть нитку довжиною приблизно два метри і починайте робити навивку. Обмотуйте по колу ваше картонне колечко, пропускаючи нитку через внутрішній гурток. Після трьох витків закріпіть хвіст ниточки під намотаним кругом і далі продовжуйте навивку нитки. Навивка повинна бути вільною, але не слабкою.
4
Закривайте поверхню вашого шаблону рядами. Другий ряд накладайте на перший. І всі наступні ряди укладаються на попередні. Тоді помпон буде круглою і рівною.
5
Сховайте що закінчилася нитка під витки і візьміть іншу. Хвостики ниток закріпіть під витками. Робіть навивку доти, поки отвір внутрішнього круга не стане зовсім вузеньким.
6
Всуньте нитку в голку і продовжуйте навивати. Коли голка буде проходити з великими труднощами, закінчите цей етап роботи. Кінець нитки закріпіть під витками.
7
Розсуньте акуратно витки в одному місці. Знайдіть картонні кружки під витками ниток. Між ними розріжте по колу нитки. Різати необхідно обережно, строго між картонними викрійками.
8
Простягніть заздалегідь підготовлену нитка між картонними колами, обмотайте пучок три рази і зав'яжіть міцним вузлом.
9
Тепер приберіть картонні шаблони і підрівняйте ножицями нерівні нитки, надаючи помпонами округлу форму.