Як зробити іграшковий будиночок. Как можна сдеать будиночок ігрушний.

Незважаючи на те що в сучасних магазинах іграшок ви можете вибрати будь іграшковий будиночок на будь-який смак, вашої дитини набагато більше порадує будиночок , який ви виготовили для нього самостійно . Будиночок, зібраний зі справжніх дерев'яних деталей, що має ганок, вікна, дах, а також оригінальний інтер'єр, стане відмінною і довговічною іграшкою для ваших дітей - вони зможуть грати в будиночок е довгі роки.
Інструкція
1
Почніть виготовлення будиночок а з фундаменту. Видаліть поверхневий шар ґрунту у дворі на тому місці, де буде знаходитися будиночок , укладіть фільтруючу тканину, а поверх тканини насипте шар гравію. Встановіть анкерні камені в фундамент, а над ними укладіть нижні балки перекриття. За допомогою цвяхів закріпіть на них ще чотири балки, а потім покладіть крайні балки.
2
Після укладання фундаменту переходите до виготовлення каркаса. Прибийте на потрібні місця каркасні стовпи 50х100 мм, встановивши їх строго вертикально. Підготуйте в каркасі місця для вікон і дверей. Встановіть віконні та дверні коробки з міцної деревини.
3
Після установки дерев'яних каркасних стовпів зберіть і встановіть кроквяні балки, підтримуючи їх тимчасовими палями. Підсильте кроквяні балки фанерою з обох сторін, підтримуючи її для зручності.
4
Встановіть кроквяні балки в каркас, використовуючи опори і прибийте їх. Встановивши кроквяні балки, побудуйте торцеві звіси скатної даху і встановіть їх.
5
Тепер починайте обшивати каркас будиночок а деревом, формуючи стіни. Для обшивки використовуйте дошки і починайте обшивати будиночок з нижнього краю. Пол зсередини будиночок а прибийте до каркасних балках.
6
Для покриття даху, щоб вона не пропускала дощ, використовуйте м'яку бітумну черепицю, а під черепицю укладіть міцні неструганих дошки. В вікна ви можете вставити скла товщиною 8 мм. Двері виготовте з забарвлених дощок на основі каркаса. На потрібній висоті закріпіть на двері ручку.
7
Ви можете розширити простір будиночок а, змайструвавши терасу і парканчик навколо неї. Після цього в будиночок е можна починати декоративну обробку.