Як зробити ніс візуально менше. зробити менше крила носа.

Більшість дівчат в тій чи іншій мірі незадоволені своєю зовнішністю. Одні комплексують через маленьких очей, іншим хотілося б мати пухкі губи, треті мріють про акуратному задертий носик. Однак сьогодні багато представниць прекрасної статі навчилися настільки віртуозно наносити макіяж, що подібні недоліки здаються їм лише неприємними дрібницями. Якщо у вас дійсно широкий, довгий або просто завеликий ніс, то допомогти в його корекції може звичайний тональний крем.
Вам знадобиться
  • Тональна основа (обов'язково виберіть максимально схожий з відтінком вашої шкіри крем), два тунельних кошти на підлогу тони темніше і світліше основного, губка для нанесення макіяжу, компактна пудра.
Інструкція
1
Нанесіть на обличчя тональну основу. Для цього можна використовувати губку для макіяжу або спеціальну кисть.
2
Тепер займемося корекцією форми носа. Віддавна відомо, що темні тони значно скорочують обсяг, а от світлі, навпаки, збільшують. Таким чином, якщо ви хочете зробити ніс тонше, то темний тон необхідно нанести на крила носа, а світлий на спинку і перенісся. Дівчатам, які хочуть приховати довгий ніс, потрібно затемнити кінчик носа і трохи засвітла переносіцу.А от тим, хто бажає просто зробити ніс менше, краще просто покрити його тональним кремом, який темніше основного не більше, ніж на пів тони.
3
На завершення необхідно згладити всі лінії переходу, щоб вони виглядали максимально натурально. Для цього візьміть губку для макіяжу, змочіть її водою і видаліть всі надлишки тонального крема.Далее слід скористатися компактною пудрою. Вона закріпить результат і не дозволить макіяжу "потекти".
Зверніть увагу
Для того, щоб ніс здавався співмірним, особі можна за допомогою макіяжу спробувати збільшити розмір очей, губ, а також подовжити брови. Таким чином, ніс вже не здаватиметься великим, а стане лише гармонійним доповненням.
Корисна порада
Візуально зменшити ніс може і зачіска. Якщо ви хочете, щоб ніс був менше помітний, то краще відмовитися від челок і відкрити обличчя. Бажано мати пишну зачіску на довгих або середньої довжини волоссі. Стрижка може бути і укороченою, але в цьому випадку краще зробити обсяг на потилиці.