Як зробити задній план розмитим. Як зробити менш помітним задній план на фото.

Напевно, ви не раз помічали на самих різних фотографіях модний і стильний ефект расфокусированного і розмитого фону при чіткому фокусуванні на передньому план . Наприклад, дуже вигідно і незвично на фотографії буде виглядати модель, знята чітко і яскраво, але при цьому фон позаду моделі може бути розмитим і нечітким. Такий фон акцентує увагу на передньому план е, пом'якшує фотографію, робить її більш художньої та композиційно продуманою.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, на якій ви хочете зробити розмитий задній фон. Виділіть людини або предмет, які повинні бути на передньому план е, за допомогою Lasso Tool або будь-якого іншого методу виділення, намагаючись максимально детально обвести контур. Скопіюйте зображення на новий шар, клікнувши на виділеній області правою кнопкою миші і вибравши опцію Layer via Copy.
2
Перейдіть на шар з оригінальним фоном і відкрийте меню фільтрів. Виберіть фільтр Gaussian Blur і встановіть потрібний радіус розмиття, спостерігаючи за зміною фотографії у вікні попереднього перегляду.
3
Для того щоб розмиття було сильним, встановіть радіус в 60-70 пікселів. Ви побачите, як фон стане розмитим, а зображення людини або будь-якого іншого об'єкта на передньому план е збереже свою чіткість.
4
Однак якщо контури людини були складними, наприклад, вам довелося виділити зачіску з розгорнутими пасмами, виділення могло вийти некоректним, і на фотографії можуть бути помітні яскраві кордону між розмитим фоном і вашим персонажем.
5
Щоб згладити ці області, використовуйте прямолінійне ласо (Lasso Tool) і виділіть всі яскраві фрагменти фону. Потім відкрийте меню Image> Adjustment> HueSaturation і змініть колірний тон і насиченість виділених ділянок. Зменшіть насиченість фрагментів до -59.
6
Потім використовуйте на панелі інструментів опцію розмиття (викличте її клавішею R) і обробіть виділені області. Відкоригуйте в меню Image опцію Brightness/Contrast, надаючи фотографії закінчений вигляд.