Як зробити рекламу свого товару. Як зробити рекламу для магазину.

Як зробити рекламу товара, щоб привернути до нього увагу покупця? Треба знати, що ефективна реклама складається з ключових елементів, які обов'язково повинні бути присутніми в оголошенні або відеоролику. Цими елементами є: заголовок, елемент, що впливає на емоції («кнопка»), малюнок або фото, необхідність товара, його доступність.
Інструкція
1
Придумайте названіе.Заголовок - квінтесенція реклами. Найчастіше покупець читає лише його, тому він повинен ємко і точно передавати всю інформацію про товар.
2
Примусьте покупця привернути увагу до товару. Для цього потрібно "Кнопка". Завдання «кнопки» - викликати у людини потрібні емоції, сприяючі покупці. Це може бути акцент на яку-небудь якість продукту або твердження, що цей товар купують тільки найкращі покупці. «Кнопка» - це ті слова, які впливають на свідомість людини, мотивуючи його на покупку. «Кнопки» необхідно розташовувати поблизу заголовка, вони повинні бути помітними і запам'ятовуються.
3
Проведіть опитування покупців/Дізнатися, які «кнопки» найбільш дієві, що їм подобається в товара х цієї групи, що категорично неприйнятно, за якими критеріями вони вибирають товар з аналогічних. Відповіді на ці питання і є «кнопки».
4
Добре продумайте малюнок або фото, що супроводжує вашу рекламу . Це може часом і не мати безпосереднього відношення до пропонованого товару, але його значення у впливі на покупця величезне. Завдання малюнка - викликати емоцію, посмішку або, навпаки, змусити замислитися. На відміну від тексту рисунок людина охоплює поглядом цілком, тобто на вплив витрачається набагато менше часу, а ефект дуже високий. Малюнок несе інформацію не розуму, а підсвідомості. Він легше запам'ятовується і в сприянні з іншими елементами надає потрібну вплив.
5
Доведіть необхідність товара. При нинішньому достатку самих різних товарів дуже важко, але і дуже важливо довести потенційному покупцеві, що йому потрібен саме ваш товар. Спочатку потрібно знати попит, щоб надалі йому відповідати. Реклама повинна розповісти споживачу про позитивні зміни, які настануть у його житті після придбання такого цінного товара. Зробити покупку треба саме у вас, бо ваш товар - це рішення його проблем. В цей момент дуже допоможуть відгуки задоволених і щасливих володарів вашої продукції.
6
Зробіть покупку товара доступною. Якщо в результаті перерахованих вище дій споживач захотів купити ваш продукт, то покажіть, що він зробить це дуже легко і швидко. Надайте йому повну інформацію про місцезнаходження вашого магазину, намалюйте схему проїзду. Якщо у вас є сервіс доставки на дім - підкресліть це в рекламному тексті.
Зверніть увагу
Реклама по-справжньому запрацює, якщо включатиме в себе всі п'ять елементів. Недолік хоча б одного в рази знижує її ефективність.