Як зробити простий літак.

Важко знайти людину, яка в дитинстві в шкільні роки не майстрував паперові літачки і не запускав їх в повітря, влаштовуючи з друзями змагання та ігри. Паперові літачки - проста і доступна будь-якому школяреві іграшка, так як для виготовлення такого літачка достатньо вирвати із зошита звичайний аркуш паперу. Ви можете зробити простий паперовий літак з тетрадного листа, або з звичайного офісного аркуша формату А4.
Інструкція
1
Лист паперу покладіть перед собою вертикально, перегніть навпіл уздовж, і складіть верхні кути до центральної лінії перегину. Сторони кутів повинні щільно прилягати один до одного посередині. Складіть лист поперек так, щоб складки знаходилися всередині фігурки, і тепер знову складіть кути, укладаючи їх навскоси по лінії симетрії фігури.
2
Центральний куточок складіть, утворивши замок, після чого заготовку перегніть навпіл складками назовні. З кожного боку фігурки відігніть папір, щоб сформувати крила. Відігніть крила під кутом 90 градусів до корпусу літачка.
3
Є ще один популярний спосіб збірки паперового літачка - для цього вам теж буде потрібно прямокутний аркуш паперу. Покладіть його перед собою горизонтально і складіть уздовж навпіл, розмістивши згин внизу.
4
З кожного боку послідовно по три рази складіть кут, отмеряя його складки по бісектрисі. Перший кут повинен дорівнювати 45 градусам, другий 22,5 градусам. Літак з складених тричі куточків літає якісніше попереднього і має рівну і пряму траєкторію польоту.
5
Літачок, зібраний по першій технології, має нерівну траєкторію польоту, то опускаючись, то піднімаючись у повітря. Скласти обидві моделі не так важко, і ви можете по черзі зібрати обидва літачка, щоб зрозуміти, який літачок вам більше подобається. Готові літачки розфарбуйте і відзначте їх розпізнавальними знаками.