Як зробити кухонний куточок своїми руками.

Кухонний куточок - елемент кухонних меблів, який здатний створити ні з чим не порівнянне відчуття затишку в домі. Можна купити готовий куточок , а можна виготовити його своїми руками. Велика кількість матеріалів, які сьогодні пропонуються до продажу, допоможе зробити дійсно унікальний кухонний куточок .
Вам знадобиться
  • Лист ДВП, брус 50х50, поролон, обивочная тканина, фурнітура, рояльна петля, декоративна кромка, кріплення, степлер, інструмент.
Інструкція
1
Головними в майбутньому куточку є боковини. Їх креслення найкраще виконати за допомогою будь-якої інженерної програми. Враховуючи багатство інтернет ресурсів, знайти її не складе великої праці. У ній же можна зробити і креслення всіх інших частин.
2
Оскільки профіль боковин буде криволінійним, з досить складною формою, то краще звернутися до фахівців. Столярних майстерень в будь-якому місті можна знайти багато. Практично всі вони надають послуги з розкрою матеріалу.
3
До брусів з торців прикручуємо боковини та інші елементи конструкції. При кріпленні можна користуватися саморізами або дерев'яними штапиками. За допомогою рояльної петлі прикріплюється сидіння, яке служить кришкою нижнього ящика. Всі торці оклеиваются декоративною стрічкою.
4
Як основу для сидіння беремо товстий поролон. Обтягуємо його оббивної тканиною і пристрілюємо тканину за допомогою степлера. Потім вийшло сидінні приклеюється плиті основі.
Зверніть увагу
Не беріть кріплення занадто великого розміру. В іншому випадку саморіз просто розчавить плиту зсередини і викличе здуття поверхні.
Корисна порада
При обтягуванню тканиною сидіння його центр краще приклеїти до основи - працювати буде набагато легше.