Як зробити настільний театр. Як зробити ширму завісу для театру.

Більшість дітей люблять ляльковий театр - їх захоплює уявлення з ожилих і керованих ляльок, діти розвивають свою фантазію й уяву, представляючи подальший розвиток сюжету. Ляльковий театр є відмінним способом творчого розвитку для дітей, і ви можете створити такий театр в домашніх умовах, придумуючи спектаклі спільно з дітьми, які із задоволенням приймуть участь у творчому процесі.
Інструкція
1
Головне в такому спектаклі - це ляльки. Ви можете виготовити ляльки для театр а самими різними способами. Простими і популярними є ляльки-петрушки, які надягають на руку. Робіть таких ляльок вручну з клаптів тканини різноманітної фактури - для іграшок-тварин використовуйте ворсисту тканину і штучне хутро, а для іграшок-людей використовуйте більш декоративні і тонкі тканини.
2
Якщо у вас є тонкий фетр, використовуйте його для пошиття ляльок. Готові іграшки розписуйте фарбами і прикрашайте стрічками і намистинами. Набивайте іграшки простий ватою або тирсою. Викрійки для ляльок малюйте на картоні, і з картону переносите на тканину. Всі тканини, крім хутра і шкіри, викроюйте з припусками на шви.
3
Викрійку ляльки завжди починайте робити з голови - це найвідповідальніший елемент створення ляльки. Готову голову розфарбуйте, намалюйте обличчя і зачіску. Ляльок також можна робити з пап'є-маше, оформляючи готову форму паперової масою, змоченою в клеї ПВА. Офарблюйте готові фігурки акрилом або олійною фарбою.
4
Для постановки спектаклю вибирайте нескладні п'єси з цікавим сюжетом і кумедними героями. Якщо вам не хочеться робити сцену, виготовте просту закриту ширму, за якою ви будете стояти з ляльками, а сама сценка проходитиме над ширмою.
5
Позаду ширми розкладіть на столику ляльок, яких ви будете брати для кожного епізоду спектаклю. Також цікавим буде зменшений настільний театр , в якому ви створите мініатюрні декорації і зробите завісу. Декорації вирізуйте з кольорового картону і фарбуйте.
6
Переміщайте дійових осіб по «сцені» за допомогою довгої дерев'яної палички. Поставте освітлення, озвучте героїв - і ваш настільний театр приверне увагу малюків.