Як зробити старовинне фото.

Серед різноманітних ефектів і способів сучасної обробки фотографій в Фотошопі особливою популярністю користуються ефекти ретро- фотографій і вантажних зображень - ефект старовини перетворить навіть саме звичайне фото в стильну художню роботу, яка, безсумнівно, приверне увагу будь-якого глядача. Для створення такого фото вам будуть потрібні початкові навички роботи в Фотошопі.
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті шаблони з фактурою старовинної фотопаперу - знайти їх нескладно, і вони є в вільному доступі. Якщо ви використовуєте для состаривания фотографії шаблон, процес фотообробки забере у вас зовсім небагато часу. Відкрийте потрібну фотографію, а потім відкрийте шаблон в форматі PSD. Встановіть видимість всіх шарів, клікнувши на піктограму з оком.
2
На кольорової фотографії за допомогою будь-якого інструменту виділення виріжте зображення людини, а потім натисніть на виділену області правою клавішею миші та виберіть опцію layer via copy. Виділений об'єкт перенесеться на новий шар.
3
Перемістіть новий шар вниз, щоб він знаходився під шарами шаблону старого паперу. Відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform. Змініть ракурс, кут повороту і розмір зображення так, щоб воно відповідало пропорціям зображення в шаблоні. Подгоните фото під розмір шаблону, а потім проведіть корекцію кольору. Старовинна фотографія готова.
4
Також ви можете зістарити фотографію вручну, не використовуючи готових шаблонів - для цього скачайте і встановіть в Фотошоп спеціальні кисті, що імітують тріщини і потертості старовинних фотографій . Відкрийте кольорове фото в Фотошопі і відкрийте меню Image. Виберіть розділ Adjustment> Hue/Saturation.
5
Встановіть потрібні настройки тону і колірної насиченості, знебарвлюючи фотографію і знижуючи насиченість кольорів. Не робіть фотографію чорно-білої - просто зменшіть її яскравість, створюючи ефект вицвілого фото.
6
Створіть новий шар і залийте його білим кольором, а потім відкрийте меню фільтрів та фільтр Add Noise зі значенням 20%. Встановіть заливку даного шару з прозорістю 20% - фотографія стане ще більш схожою на старовинний знімок.
7
Створіть новий шар і залийте його світлим червоно-коричневим відтінком. Встановіть даний шар нагорі палітри шарів, після чого крупним ластиком зітріть шар в центрі фотографії, щоб темний колір залишився по краях. Зменшіть прозорість шару. Доопрацювати зовнішній вигляд фотографії з допомогою состарівают кистей.