Як стимулювати продажі.

Що таке стимулювання продажів? Це комплекс заходів щодо просування продажів на всьому циклі руху товару. Ключові моменти стимулювання продажів: "Не можна досягти зростання продажів, що не простимулювавши, самих продавців" і "Грамотна система мотивації для менеджерів з продажу - запорука успіху".
Інструкція
1
Можна виділити декілька ключових моментів, які допоможуть замотивувати менеджерів на ефективну роботу. По-перше, продавці повинні знати переваги свого товару, знати конкурентів і їх особливості. По-друге, необхідно ввести пряму залежність доходу продавців від результатів продажів, по-третє, забезпечити менеджерів ефективними інструментами продажів.
2
Не варто забувати і про нематеріальної мотивації (заохочення успішних продавців, побудова графіків динаміки продажів, фото кращого продавця і т.д.). Дуже важливо, щоб продавці займалися саме продажами. Якщо у вас є можливість зняти з менеджерів другорядні функції, наприклад, оформлення документів, то зробіть це.
3
замотивувати продавців, перейдіть до аналізу самого процесу продажів. Можливо, вам необхідно переглянути свою маркетингову стратегію, внести щось нове в рекламу.
4
Подумайте, що може зацікавити кінцевих споживачів. Часто для стимулювання споживачів надають додаткові знижки, безкоштовні зразки, подарунки, проводять конкурси та промо-акції.
5
Розробіть власну програму лояльності. Намагайтеся персоніфікувати кожного клієнта і індивідуалізувати діяльність компанії, спрямовану на нього. Останнім часом в програми лояльності все частіше включають поздоровлення клієнтів з різними святами (Новий рік, День народження), запрошення клієнтів на проведені акції, індивідуальні системи оплати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=95-lttvJSfw