Як зібрати миша.

Якщо у вас виникли проблеми з маніпулятором типу « миша », використовуваним в персональних комп'ютерах, не поспішайте його викидати. Починка дротовий «мишки» для комп'ютера зазвичай не становить особливих труднощів. Головне - правильно розібрати і зібрати пристрій, щоб не залишалося зайвих деталей.
Вам знадобиться
  • Серветка, ніж, ножиці, хрестова викрутка, ізоляційна стрічка або скотч
Інструкція
1
В переважній більшості випадків причиною несправності «мишки» є розрив проводів в кабелі, що з'єднує мишку з комп'ютером. Приготуйте серветку, ніж, викрутку Philips і ізоляційну стрічку.
2
Перед розбиранням відключіть «мишку», протріть її зовні серветкою. Розкрутіть пристрій і зніміть верхню кришку. Після відкручування гвинтів трохи посуньте кришку назад і вгору. Силу прикладати не потрібно, операція повинна виконуватися легко.
3
Якщо ви виявили несправність в кабелі, усуньте її. Ізолюйте дроти. Вставте провід назад у фіксатор «миші». Переконайтеся, що провід не заважає рухомим частинам (коліщаті і кнопках). Провід також не повинен потрапляти в пази і на край корпусу.
4
Вставте передню частину кришки в пази і з'єднайте кришку з днищем. Прикрутите кришку гвинтом (гвинтами). Перед закручуванням гвинтів перейдіть їх двічі проти годинникової стрілки - це допоможе потрапити в різьбу.
5
При вимкненому комп'ютері приєднайте до нього мишку, завантажте машину і перевірте працездатність маніпулятора. Справа спрощується, якщо «мишка» під'єднується за допомогою USB, відключати комп'ютер не буде потрібно. Вітаємо, вам щойно самостійно вдалося розібрати і, що важливо, правильно зібрати « миша ».
При виникненні будь-яких проблем з роботою маніпулятора типу «миша», званої в побуті - мишкою, не поспішайте з ним розпрощатися. Полагодити звичайну дротову мишку досить просто навіть не для професіонала-техніка. Найголовніше тут - розібрати і зібрати се пристрій і не виявити після складання «зайвих» деталей.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні для роботи інструменти. Вам знадобиться паперова серветка, ніж, невелика хрестова викрутка і изолента. У більшості випадків причиною несправності роботи маніпулятора є розрив проводів всередині кабелю, який з'єднує комп'ютер з мишкою. Але причина може бути і в забрудненні коліщатка або засміченні кнопок миші, що нерідко трапляється зі старими «кульковими» маніпуляторами.
2
Вимкніть мишку від харчування і протріть серветкою перед початком розбирання. Відкрутіть викруткою болтики знизу мишки і акуратно зніміть кришку (для того, щоб її зняти, посуньте її трохи назад і вгору). Тиснути не варто - маніпуляції повинні проводитися з легкістю, в іншому випадку ви можете пошкодити пази, і мишка не збиратиметься належним чином.
3
Усуньте несправність. Якщо вона виявлена в кабелі, полагодите його і ізолюйте дроти ізоляційною стрічкою. Вставте провід в фіксатор і переконайтеся, що він не заважає роботі рухливих частин маніпулятора (кнопкам і коліщаті). Переконайтеся, що провід не влучає в пази і на краю корпусу, інакше саме це може стати причиною несправності або повільної роботи.
4
Вставте зняту верхню частину кришки маніпулятора назад у пази і з'єднайте її з днищем натисканням руки. Укрутите на місце болти. Перед тим як їх закриття, проверніть болти пару разів проти годинникової стрілки, що допоможе точно потрапити в різьбу.
5
Приєднайте до вимкненого комп'ютера маніпулятор, завантажте комп'ютер і перевірте працездатність мишки. Однак якщо миша харчується від USB, вимикати живлення комп'ютера не потрібно. Якщо маніпулятор справно заробив, значить, все вийшло, і ви відмінно впоралися з проблемою. Таким чином, можна періодично розбирати маніпулятор, щоб почистити його від пилу і для профілактики поломок.