Як зробити викрійку блузки.

Останнім часом знайти в магазині дійсно оригінальну річ вельми складно. При цьому кожній дівчині хочеться виглядати ефектно і оригінально. Саме тому багато рукодільниці беруться за самостійний пошиття блузки , для чого насамперед потрібно знати, як зробити для майбутнього шедевра викрійку.
Вам знадобиться
  • Журнал з викрійками і швейні приналежності.
Інструкція
1
Якщо ви починаюча швачка, краще не експериментувати, а зробити викрійку блузки , просто перемалював її на папір зі спеціального журналу. Для цього вам обов'язково знадобляться гострі ножиці, маркер (фломастер), папір. Папір має бути особливою, краще навіть скористатися спеціальним папером для викрійок. Такий папір можна знайти в канцелярський магазинах. У тому випадку, якщо такого паперу вам знайти не вдалося, придбайте звичайну кальку або міліметрівку.
2
Яку викрійку вибрати? У спеціальних журналах з викрійками представлено безліч моделей блуз і викрійок до них. При цьому для починаючої швачки краще вибрати найпростіший варіант. Відразу відмовтеся від викрійки, яка містить 8-12 деталей - поки це не ваш рівень. А от що підходить вам, так це викрійка з 4-5 деталями.
3
Як робити викрійку. Після того як ви ретельно виміряли себе сантиметром і знайшли підходящий варіант викрійки, розгорніть лист з викрійками на великому столі. При відсутності такого можна використовувати і підлогу. Прикладіть зверху папір і обводьте викрійку по контурам. Ніяких припусків на шви робити не потрібно - вони вже тепер закладені в початковій викрійці. Обвели? Прибирайте лист і акуратно вирізуйте викрійку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що талант швачки вимагає постійних тренувань, без яких зшити красиву річ у вас не вийде.
Корисна порада
Не забудьте, що в викрійці дана лише одна деталь, яку на тканини дзеркально вам потрібно буде відобразити двічі; При виборі моделі в журналі зверніть увагу на те, яка тканина для її пошиття рекомендована і вибирайте лише її.