Як зробити обличчя повніше.

Найчастіше жінки, які хочуть зробити особа дещо ширше, мають подовжені і трохи виснажене особа . Вилиці на такому обличчі сильно видаються, а щоки, навпаки, западають. У багатьох представниць прекрасної статі, що володіють подібним особа м, також є високий лоб і подовжений підборіддя. Нерідко такими рисами володіють худенькі і тендітні дівчата, проте іноді можна зустріти подібну зовнішність і у жінок, що мають зайву вагу. Зробити особа повніше в цьому випадку допоможе правильний макіяж. Правильно нанесена основа для макіяжу, також рум'яна дозволять надати рисам м'якість і округлість.
Вам знадобиться
  • Для роботи вам знадобиться тональний крем, розсипчасті рум'яна від персикового або рожевого відтінку, а також спеціальна пензлик для їх нанесення.
Інструкція
1
Нанесіть на особа тональний крем. Він повинен по максимуму відповідати відтінку шкіри. Для цього можна використовувати спеціальні засоби: кисть або спонж.
2
Тепер можна приступити до корекції чола й підборіддя. Якщо у вас високий і широкий лоб, то необхідно затемнити його за допомогою рум'ян або пудри відповідного відтінку, завдавши їх уздовж лінії росту волосся, а також на віскі.На підборіддя в разі необхідності також слід нанести рум'яна теплого (персикового) відтінку. Однак будьте гранично обережні і за допомогою губки для нанесення макіяжу зробіть перехід максимально непомітним.
3
Потім варто надати обличчю обсяг, використовую рум'яна природних відтінків. Починати нанесення рум'ян краще знизу вгору, тобто рухатися потрібно від центру щік до скул або скронь.
Зверніть увагу
Брови на обличчі, які ви хочете зробити ширше, не повинні бути густими. Чудово підійдуть легкі брови середньої густоти. Однак вискубувати їх до стану "ниточок" не варто, це йде далеко не всім.
Корисна порада
Жінкам, які хочуть, щоб їх обличчя виглядало повніше, дуже підуть стрижки, які трохи коротше рівня нижньої щелепи. Також можна вибрати ступінчасту або укорочену біля скронь стрижку. Добре на такому обличчі виглядатимуть чубчика, а також випущені пасма різної довжини. А ось каре або коротких зачісок краще уникати.