Як зробити матовий лак. матовий лак для нігтів Як зробити самій.

З незапам'ятних часів існує традиція фарбувати нігті. Історикам достеменно відомо, що Нефертіті і Клеопатра балували себе даною процедурою. Звичайно, йдеться не про тих лаках, якими користується в даний час краща половина людства. В ті часи мова могла йти тільки про незмивною фарбі рослинного походження на основі хни.
Інструкція
1
Появі гламурного кольорового лаку жінки зобов'язані якоїсь Мішель Менард. Натхненна автомобільними фарбами, приблизно до 20-м рокам минулого століття, вона вирішила відкрити власну справу по виробництву і продажу емалей для ногтей.Много що змінилося з тих часів в індустрії моди. Дефіциту в кольорі лаку немає, так само як і в його якості. Залежно від сезону в моді то яскраві, соковиті, кричущі тони, то протилежно сірі, тьмяні, черние.В різних ситуаціях ми користуємося глянсовим або матовим лаком для нігтів. А як правильно вибрати лак?
2
За допомогою лаку можна надати образу неповторність, виділити родзинку або підкреслити класичний образ. Сьогодні колірна гамма лаків для нігтів виходить за рамки уяви. Але самим шикарним і неперевершеним визнаний матовий лак. Однак якщо у вашій косметичці з яких-небудь причин його не виявилося, це ще не привід вистачати гаманець і мчати в магазин. Знатні модниці сміливо стверджують, що глянцевий лак перетворюється в матовий, якщо додати в нього зубний порошок, крейда або рідке мило. Чи не правда бюджетний варіант?
3
Не всі люблять експерименти, і, якщо ви з цього числа, то наступний рада для вас: ви можете не купувати спочатку матовий лак, досить просто придбати прозорий лак, на якому є позначка Matte; таке покриття зробить матовою поверхню будь-якого лаку. Таким чином, ви завжди зможете підібрати потрібний відтінок самі, не витрачаючи багато коштів і сил в пошуках гарного матового лаку.