Як зробити сніжки з вати.

Люди щиро радіють приходу зимової пори року, особливо коли випадає багато снігу. Тоді з ним можна бавитися, затівати різні гучні ігри. Для цього зі снігу ліплять сніговиків, будують снігові фортеці, а зі сніжками влаштовують снігові баталії. Хоча грати в сніжки можна і в теплих приміщеннях, де снігу немає.
Вам знадобиться
  • Вата, крохмаль, вода, стакан, маленька каструля або ківш, чайна ложка, газова або електроплита
Інструкція
1
Для цього необхідно їх зробити не з снігу, який від тепла швидко тане, перетворюючись на калюжки води. Екологічно чисті штучні сніжки можна виготовити з вати. І насамперед необхідно приготувати клей. Він також буде екологічно чистим, так як приготуєте ви його з натуральних інгредієнтів - води і крохмалю. Такий клей необхідно зварити. Він називається клейстером. Візьміть склянку і налийте в нього двісті п'ятдесят мілілітрів холодної води. Можливо, вам доведеться зварити клейстеру побільше, в залежності від кількості «сніжків».
2
Рівномірно розмішайте дві чайних ложки крохмалю, і цю суміш доведіть до кипіння, але не кип'ятіть. Не забувайте помішувати. Клейстер буде готовий, коли він досить загусне, щоб його можна було намазувати, наприклад, пензликом.
3
Зварений клей залиште охолоджуватися до температури, комфортної для роботи руками.
4
Сформуйте з вати кульки потрібних розмірів. Уявіть, якої величини сніжки були б комфортними для ваших рук, а який - для дітей. На великі кульки ваті витратиться більше.
5
Підготуйте ємність, зручну для обмакувания в клей, наповніть її остиглим клейстером.
6
Сформовані кульки ненадовго занурюйте по одному в клейстер і виймайте.
7
Клей більш рівномірно розподіліть пальцями по поверхні ватного грудки. При необхідності відіжміть грудку від надмірної кількості клею.
8
Утворені заготовки викладіть на пластикову поверхню або піднос. Переважніше навіть використовувати велику плоску керамічну або скляну тарілку з гладкою поверхнею.
9
Покладіть «сніжки» просушитися приблизно на добу. А для рівномірного висихання періодично (через 2-3 години) перевертайте їх.
10
Після висихання вийшли «сніжки» необхідно злегка пом'яти і укласти в коробку або кошик. Їх можна просто використовувати як доповнення до штучного замету під новорічною ялинкою.