Як зробити плоский животик в домашніх умовах. Плоский живіт в домашніх умовах.

Не секрет, що струнка, підтягнута жінка виглядає значно молодше свого віку і почувається набагато впевненіше. Обвислі м'язи живота, згорблена фігура нікого не прикрашають. Але на жаль, у нас не завжди є можливість відвідувати заняття у фітнес-клубі. Щоб зробити плоский животик в домашніх умовах , вам слід, перш за все, запастися терпінням, вивчити деякі дієві вправи і систематично виконувати їх.
Інструкція
1
Бажано займатися з ранку, але можна і в вечірній час за кілька годин до сну. На це вам буде потрібно близько 10-15 хвилин. Попросіть домашніх під час занять не заважати вам. Для виконання вправ потрібен невеликий килимок.
2
Вправа виконується з положення лежачи на спині. Руки випрямити уздовж тулуба. Долоні впираються в підлогу. Виробляєте підйом прямих ніг під кутом 40-50 градусів, ступнями злегка хлопайте однієї об іншу. Покладіть ноги на підлогу. Вправа зробити 6-8 разів. При цьому дихання спокійне, рівне.
3
Початкове положення те ж. Руки витягнути вгору і покласти за голову. Зробіть різкий помах руками вперед і одночасно постарайтеся прийняти сидяче положення. Для полегшення виконання можете дотримуватися пальцями ніг за край будь-якої меблів (тумби, дивани). Максимально вирівняйте спину, розведіть широко руки і потім різко прибираючи їх назад. Прийміть вихідне положення. Повторіть 6-8 разів.
4
Ляжте на бік, підклавши руку під голову, інший тримайтеся за талію. Робіть вертикальні махи прямою ногою 6-8 разів. Перекиньтеся на інший бік і виконайте те ж саме іншою ногою. Важливо: при підйомі ноги виконуйте видих.
5
Встаньте на коліна, трохи розставивши ноги, пальці ступень при цьому притиснуті один до одного. Руки уперти в стегна. Виконайте повільні прогини тулуба назад. Спину постарайтеся тримати прямий, голова трохи відхиліть назад. Разом з прогинами робіть вдих. При правильному виконанні вправи ви відчуєте інтенсивне напруга в колінах і, звичайно, в м'язах черевного преса. Виконуйте цей рух 8 разів.
6
Лягайте на спину, долонями торкайтеся підлоги. Піднімайте ноги під прямим кутом вгору, виконуйте ногами динамічні рухи, як ніби їдете на велосипеді. Через 1-2 хвилини інтенсивного виконання, прийміть вихідне положення. Кількість повторів - 8 разів.
7
Вправа «Ножиці». Початкове положення те ж. Підніміть випрямлені ноги на висоту 30-40 см і виконуйте ними перехресні рухи протягом 1-2 хвилин, що нагадують руху ножиць. Опустіть ноги на підлогу. Повторіть 4-8 разів.
8
Крім запропонованих вправ під час вмивання можна енергійно втягувати живіт в себе, даючи навантаження м'язам живота. Не забувайте контролювати свою поставу при ходьбі, намагаючись живіт тримати втягнутим. При систематичному виконанні даних вправ позитивний результат гарантований.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AMUnM-nLioA