Як пов'язати топік гачком.

В'язані своїми руками речі завжди виглядають ефектно і викликають захоплення оточуючих. Освоївши кілька прийомів в'язання гачком і спробувавши пов'язати найпростішу річ, ви не зможете зупинитися в своїй творчості, а постійно будете створювати щось нове. Крім того, що ви будете носити ексклюзивні речі, ви зможете ще й заощадити. А також в'язання може стати не просто хобі, а засобом додаткового заробітку.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитки («Ірис», «Лілія», «Мак»);
  • - ножиці;
  • - голка.
Інструкція
1
Почніть свій шлях в цьому цікавій справі з найпростіших речей. Наприклад, спробуйте пов'язати топік гачком . Подивіться журнали, щоб вибрати вподобану модель. Якщо там ви собі нічого не знайшли до душі, можете просто намалювати фасон майбутнього виробу на папері і підібрати цікаву схему для в'язання гачком . Визначтеся з нитками. Для літнього топік а найкраще підійдуть нитки «Ірис», «Лілія», «Мак». Можете взяти і будь-які інші, не надто товсті. Виберіть вподобаний вам колір.
2
Крючком наберіть ланцюжок з повітряних петель, рівну по довжині половині вашої талії. Це буде передня частина виробу. Для підйому наберіть ще 3 повітряних петлі. Введіть гачок у четверту від вас петлю, пров'яжіть в ній 2 стовпчики з накидом. Пропустіть 2 петлі, у третій знову пров'яжіть 3 стовпчики з накидом. Продовжуйте так в'язати до кінця ланцюжка. Таким чином, у вас вийшли пучки, що складаються з трьох стовпчиків з накидом.
3
При в'язанні другого ряду наберіть 3 повітряних петлі для підйому, поруч в одній петлі пров'яжіть 2 стовпчики з накидом. Далі повторіть в'язання 3 стовпчиків з накидом з петлі, яка знаходиться між двома сусідніми пучками першого ряду. Таким способом продовжуйте в'язання інших рядів. Закінчите роботу, коли передня частина топік а буде потрібної вам довжини і доходити до пахв.
4
Задню частину топа в'яжіть таким же чином. Коли обидві частини вироби будуть готові, зшийте їх на виворітного стороні. Бретелі топа можна зробити з кісок. Зв'яжіть для кожної по три ланцюжки з повітряних петель. Сплетіть косички, пришити до топу.
Корисна порада
При виборі щільності і кольору ниток враховуйте ті речі, з якими ви будете носити цей виріб. Розмір гачка повинен відповідати товщині ниток.
Топ - незамінна річ. Його можна пов'язати з простих ниток х/б і носити в жарку погоду, а можна використовувати ошатну нитку з люрексом і блищати на вечірках. Використовуючи різні техніки в'язання, легко добитися відмінних результатів.
Вам знадобиться
  • - 250 гр х/б пряжі;
  • - гачок №3.
Інструкція
1
Зв'яжіть ланцюжок з 124 повітряних петель і, починаючи з 5 повітряної петлі від гачка, в'яжіть основним узором 19 см. Для того, щоб виконати основний узор, наберіть в першому ряду один стовпчик з двома накидами. Пропустіть дві петлі, в наступному зашморгу в'яжіть 2 стовпчики з двома накидами, дві повітряні петлі і дві петлі стовпчиками з двома накидами, пропустіть дві петлі і один стовпчик з двома накидами. Повторюйте від початку до кінця ряду один стовпчик з двома накидами в петлі. Для другого ряду наберіть три повітряні петлі, пропустіть перший стовпчик з двома накидами. Один стовпчик з двома накидами в наступному стовпчику з двома накидами, в повітряному просторі з двох повітряних петель зв'яжіть дві петлі стовпчиками з двома накидами, дві повітряні петлі і знову дві петлі стовпчиками з двома накидами. Пропустіть наступні два стовпчиками з двома накидами, один стовпчик з двома накидами в наступному стовпчику з двома накидами. Повторюйте від початку до кінця ряду, одну петлю стовпчиком з двома накидами в останній повітряної петлі. Починаючи з третього ряду, повторюйте малюнок другого ряду.
2
Виконайте пройму наступним чином: чи не пров'язуйте петлі з кожного краю в кожному другому ряду три петлі три рази і дві петлі два рази. Пров'яжіть 27 см, зв'яжіть виріз горловини, що не пров'язуючи 70 центральних петель. Далі в'яжіть дві частини окремо до 38 см. Пров'яжіть перший ряд пройми наступним чином: стовпчик з накидом, закінчите цей та наступні ряди одним стовпчиком без накиду на початку ряду. У другому ряду зв'яжіть один стовпчик з накидом, пропустіть дві петлі, в наступному зашморгу в'яжіть два стовпчики з двома накидами, дві повітряні петлі і два стовпчики з двома накидами, пропустіть дві петлі, повторюйте в'язку від початку до кінця ряду. Обірвіть нитка.
3
Закончите перед і спинку наступним чином: перший, другий, третій і четвертий ряди в'яжіть основним узором, закінчуйте кожен ряд одним стовпчиком без накиду на початку ряду. П'ятий ряд: один стовпчик з накидом між двома стовпчиками з накидом, в просторі з двох повітряних петель зв'яжіть чотири стовпчики з двома накидами, одну повітряну петлю і чотири стовпчики з двома накидами. Повторюйте набір від початку до кінця ряду. Обірвіть нитка.
4
Зберіть виріб: виконайте плечові і бокові шви. Обв'яжіть виріз горловини, виріз пройми і низ топа одним рядом стовпчиків з накидом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p9gGmlhvq6s