Як зробити ялинку з гілки.

Новий Рік - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних в народі свят. Щоразу в очікуванні бою курантів практично кожен житель планети Земля загадує бажання і в глибині душі сподівається, що воно збудеться. Крім усього іншого, з відзначенням цієї події пов'язана маса традицій. Перше місце в рейтингу посідає прикраса лісової красуні.
Інструкція
1
Якщо ви відзначаєте свято не вдома або масштаб квартири не дозволяє встановити дерево цілком, а ставити штучну ялинку не хочете, то є кілька варіантів виходу з положення. Сходіть в ліс і зберіть кілька красивих ялинових гілочок. Прийшовши додому, поставте у вазу і прикрасьте гілки маленькими кульками і мішурою. У вас вийти новорічне дерево в мініатюрі. Крім усього іншого, гілочки будуть виділяти приємний запах, який поширитися по всій квартирі. І ще при виборі такого варіанта прибирання після закінчення свят буде куди менше.
2
Якщо вас все ж привертає варіант з деревом, то його можна зробити і з гілок. В цьому випадку наберіть побільше лапника різної довжини. Зв'яжіть все гілки на зразок віника. Підберіть квітковий горщик і закріпіть в ньому вийшла конструкцію. Далі прикрасьте дерево відповідно до свого смаку.
3
Оптимальний варіант (якщо не хочеться возитися самим) - купити вже зібрану з гілок ялинку. Останнім часом перед Новим Роком їх часто можна побачити на ялинкових базарах. Варіант хороший ще й тим, що ці деревця створені вмілими руками, і конструкція не підведе вас в самий невідповідний момент. Зазвичай висота коливається в районі від 50 до 60 см. Підставка, вміло вирізана з дерева, надає ялинці стійкість і закінчений вигляд, та й самі гілки підібрані зі смаком. Ціна теж приємно здивує - вона куди нижче, ніж на ціле дерево.
Зверніть увагу
Насправді, запах хвої нехай навіть зовсім маленького деревця не зможе замінити жодна штучна модель дерева, яка б гарна вона не була.
Корисна порада
Будь-який з запропонованих варіантів допоможе вам заощадити корисний простір і створить в будинку відчуття свята.