Як зробити фарш соковитим. Як зробити домашній фарш.

Мистецтво готувати - вміння наживна, придбане з часом, вміння готувати смачно - дар. М'ясний фарш - ось, здавалося б, найпростіше: змішати всі інгредієнти, за основу взяти м'ясо і - ось він, готовий. Але щоб фарш вийшов по-справжньому ніжним і смачним і не зіпсував основне блюдо, необхідно знати деякі правила приготування.
Інструкція
1
Найсмачніший і соковитий фарш - це приготовлений самостійно, в домашніх умовах. Він набагато натуральніше купленого в магазині, адже ніхто не дасть вам 100% гарантії, що входить до його складу. Якщо ви вирішили приготувати змішаний фарш з двох і більше видів м'яса, не забувайте про сполучуваність продуктів. Наприклад, м'ясо індички погано буде поєднуватися з курячим. А свиняче відмінно гармонує з яловичиною. Через неправильно підібраних інгредієнтів і невірної пропорції і виходить іноді сухий фарш . Тому дотримуйтесь точної інструкції вашого рецепта.
2
Якщо курячий фарш вийшов сухуватий, додайте в нього яйце і трохи сметани. Добре перемішайте і приберіть на 10-15 хвилин у холодильник.
3
Фарш з яловичини вийде більш соковитим, якщо додасте в нього трохи яловичого бульйону. Саме цей метод використовують при приготуванні гамбургерів.
4
Щоб фарш вийшов ніжним і повітряним, додайте в нього відділений від білка яєчний жовток і гарненько збийте. Особливо цей метод підійде при приготуванні рибного фарш а і фарш а з телятини.
5
Щоб фарш став більш соковитим, покладіть його в пакет, міцно зав'яжіть і відбийте об стіл протягом 5-7 хвилин. М'ясо обов'язково дасть сік і зменшить кількість повітря, що зробить його більш еластичним і ніжним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gHb_FwWPXFU
Зверніть увагу
Готовий фарш зберігайте в холодильнику не більше доби. Якщо ви приготували дуже багато фаршу, залишки приберіть в морозильну камеру. Тільки пам'ятайте, що зберігати його слід не більше 1 місяця.