Як зробити ремонт своїми силами.

Ремонт в квартирі - справа необхідна, але не завжди найприємніше. Мало хто отримує задоволення від повної розрухи, пилу і безладу. Звичайно, на початковому етапі необхідно підготуватися морально, налаштувати себе і свої думки на краще, і сміливо приступати до роботи. Розклавши свої дії поетапно, у вас намітяться мети, і буде набагато простіше зважитися на цей подвиг.
Інструкція
1
Продумайте обсяг роботи. Чи буде це ремонт декількох кімнат або квартири в цілому. Визначившись з об'ємом, обміркуйте дизайн приміщення. Проконсультуйтеся з близькими та знайомими, можливо, вони підкинуть кілька непоганих ідей інтер'єру. Продумавши всі візуально, необхідно прорахувати матеріально. Це необхідно, щоб не вийшло так, що через брак фінансів, ремонт встав на місяць, а то й рік.
2
Перший етап роботи. Звільніть приміщення від меблів. Зазвичай ремонт починають з кухонної зони і санвузла. Кімнати повинні бути абсолютно чистими, ніяких навісних ящиків або тумбочок, столів, залишатися не повинно. Якщо ви не збираєтеся міняти підлогове покриття, застеліть його клейонкою і закріпіть по периметру малярським скотчем (так як його надалі можна видалити без сліду). Зніміть все розетки і вимикачі, попередньо відключивши їх від електромережі. Також зніміть стельовий плафон (люстру), заізолювавши дроти.
3
Другий етап роботи. Підготуйте поверхні стін і стелі. Видаліть старі шпалери, фарбування, якщо такі є. Стеля також повинен бути ідеально чистим. Продумайте заміну віконних рам і труб водопроводу. Зараз саме час.
4
Третій етап роботи. Оздоблення квартири. Вирівняйте підлогу, саме з нього необхідно починати ремонт кімнати. Якщо необхідна нова стяжка, це може зайняти досить тривалий час. Вирівняйте стіни і стеля по всьому периметру, за допомогою шпаклівки.
5
Четвертий етап роботи. Заключні роботи. Приступайте до обробки стель, стін і підлогового покриття.
Зверніть увагу
При обклеюванні стін шпалерами, уникайте протягів протягом доби, в зворотному випадку, шпалери відійдуть від стін і роздуються.
Корисна порада
При виконанні робіт власними силами не слід поспішати, краще кілька разів все гарненько продумати.