Як навчитися ходити на руках.

Як навчитися стояти і навіть ходити на руках правильно? Дивно, але це питання цікавить досить багатьох людей. Насправді, це не так вже й складно. Потрібно просто дотримуватися деяких умов і засвоїти кілька простих правил.
  1. По-перше, перед тим, як почати вчиться стояти, а тим більше ходити на руках, потрібно ці самі руки підкачати для того, щоб вони без проблем змогли витримати навантаження - ваш вагу. Для цього достатньо деякий час (тижня три) позайматися віджиманнями. 40-50 віджимань в день цілком достатньо, за умови, що вони будуть виконуватися регулярно і правильно (тобто спина при віджиманні повинна бути ідеально прямий).
  2. Наступний крок: впевнене вставання на руки. Для цього підходимо до стінки, впираємося руками на ширині плечей на відстані близько 50 см від стіни і намагаємося встати на руки таким чином, щоб наші ноги вперлися в стіну. Для цього ногами потрібно здійснити досить сильний поштовх. Звичайно, з першого разу навряд чи вийде. Нічого страшного - трохи тренування і все буде нормально. Цю вправу потрібно повторювати якнайчастіше і намагатися, щоб час стояння на руках біля стінки поступово збільшувалася до хвилини.
  3. Отже, після освоєння стійки починаємо навчатися безпосередньо ходити на руках правильно. Спочатку буде страшно і неприємно, так як поданий не уникнути. Але падати потрібно не як мішок з борошном, а грамотно - групуючись в момент падіння, притискаючи голову до грудей і роблячи перекид вперед (як вчать на уроках фізкультури в школі). Бажано проводити перші заняття з ходіння на руках, застеливши попередньо підлогу чимось схожим на спортивні мати. Це охоронить вас від непотрібних, а іноді й небезпечних ударів.
  4. Якщо ви впевнено стоїте біля стінки, освоїли безпечне падіння, то вам цілком можна приступати безпосередньо до ходіння. Робимо кроки, поступово нарощуючи їх кількість і намагаючись при цьому втриматися на руках якомога довше. З часом (досить швидко) ви навчитеся контролювати рівновагу свого тіла і будете почувати себе все впевненіше.

Як і будь-яку справу, ходіння на руках - це процес, який складний тільки на початку. Завзяті заняття, правильна страховка, впевненість - і все у вас обов'язково вийде.