Як зробити маску кота.

У Венеції було мало кішок, через це до них ставилися з великою повагою і в підсумку присвятили їм карнавальну маску . В ті часи ходила легенда про те, як людина приїхала з Китаю до Венеції без гроша в кишені, але з котом. Незважаючи на те що кіт був старим і немічним, він переловив всіх мишей в палаці, чим здивував і порадував дожа. У підсумку кіт залишився жити в Венеції, а господар поїхав в Китай багатієм.
Вам знадобиться
  • Для того щоб зробити маску кота вам знадобиться: щільний папір (для креслення, на крайній випадок можна взяти картон або альбомні листи), клей, ножиці, трошки кольорового паперу.
Інструкція
1
Для вашої маски потрібно два аркуші А4 - один на вушка і один на мордочку. Почніть з мордочки. Приборкаєте довжину листа на 7-8 сантиметрів, щоб мордочка кота не вийшла дуже витягнутою. Зробіть розріз посередині листа приблизно на його третину, а також надрізи вбік на кілька сантиметрів.
2
Вістрям ножиць проведіть лінії від кінця надрізу до лінії брів і зробіть загини. Переверніть вашу маску на зворотну сторону і проведіть кінчиком ножиць, трохи відступивши від згинів, після чого загніть їх.
3
Розрізи на підборідді накладіть один на одного так, щоб вийшов ніс і приклейте. Позначте точки для очей і виріжте для них отвори.
4
Маркером намалюйте вії. Виріжте ніс з кольорового паперу у вигляді сердечка, за допомогою краю стола створіть невеликий вигин і приклейте. З тонко нарізаних смужок зробіть «завивку» і приклейте вуса і язичок.
5
Закруглите кути верхньої частини вашої маски. Другий аркуш паперу складіть навпіл і виріжте вуха. За допомогою краю стола загніть вуха і приклейте їх. Маска готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KLNUCf9kRlk