Як зібрати дитячу намет.

Маленьким дітям потрібно своє власне особистий простір. Малюкам подобається відгородитися від усіх і уявити себе водієм, лицарем, принцесою або просто туристом-рибалкою. Кожен без винятку дитина мріє мати вдома свій власний куточок або будиночок. Кращим рішенням буде придбати йому дитячу палатку .
Вам знадобиться
  • Дитяча палатка, відеоролик, інструкція
Інструкція
1
Багато намети вже готові - варто їх розгорнути, розправити і можна встановлювати. Зазвичай в комплекті з наметом йде інструкція по збірці або хоча б макет малюнка. Слідуючи інструкції, палатку ви можете зібрати легко і швидко. Майже всі дитячі намети зшиті з міцного і легкого нейлону або бавовняної матерії, а дно зроблено з непромокаючої матеріалу. Це дозволить встановити палатку навіть на вулиці. Найчастіше в наметі двоє дверей, які застібаються на застібку-блискавку або на застібки-липучки. Віконця завішені москітними сітками. Дверцята незалежні один від одного. Всі ці параметри залежать від моделі намети.
2
Складаються дитячі намети теж легко, завдяки гнучкому каркасу-спіралі. Якщо ви не знаєте, як розібрати палатку і скласти її в сумочку, можна подивитися відео в інтернеті.
3
Різні моделі також складаються по-різному. Зазвичай спочатку палатка укладається на рівну поверхню, потім складається навпіл і перекручується як би вісімкою. Потім акуратно складається в сумочку.
Зверніть увагу
Багато батьків через відсутність зайвого місця воліють збирати намети після гри або на ніч або прибирати палатку, щоб вона не набридла дитині. Тому краще буде купити будиночок, який можна легко зібрати і розібрати. Однак ті палатки, які збираються складніше, набагато стійкіше, і існує можливість зміни їх функцій. Наприклад, можна поставити палісадник, дворик, або просто палатку з забором або без.
Корисна порада
В магазинах можна побачити невеликі дитячі намети різних кольорів і видів, розмальовані під різні замки, будинки, машинки, бджілок і т.д. Широкий асортимент в магазинах дозволяє вибрати палатку до смаку кожному дитині і її батькам. Дитячі палатки можна безпечно використовувати, в них немає дрібних деталей, їх просто збирати, зручно зберігати і переносити, а також вони компактні; Дитячі палатки дуже зручні і для ігор, і для зберігання іграшок. А також вони дуже прості у використанні.