Як зробити китайського дракона. dragon hobby.

За повір'ями китайський дракон народжується раз на тисячу років. І його народження супроводжується розгулом стихій. Однак китайці вважають китайського дракона символом добра, він любимо і шануємо повсеместно.Кітайскіе дракони мешкають в озерах і річках, тому тісно пов'язані з водою. Дракони бувають різних кольорів: червоні, сині, зелені, жовті. Найголовніші дракони - жовті. Жовтий колір позначає і їх вік - 1000 років. На голові дракона завжди є шишка, за допомогою якої він може літати без крил.
Інструкція
1
Взагалі, дракон в китайській міфології займає почесне місце. Він приносить удачу, добро, багатство. У його честь влаштовуються численні свята. І звичайно, жодне свято не обходиться без паперового китайського дракона . А зробити такого не складно.
2
Намалюйте голову дракона на аркуші тонкого білого картону. Виріжте її, розфарбуйте і прикрасьте всілякими пір'ям, блискітками, намистинами, декоративної лускою.
3
Намалюйте хвіст дракона на аркуші тонкого білого картону. Виріжте його і прикрасьте зразок голови.
4
Візьміть аркуш тонкого кольорового паперу, зігніть її вздовж навпіл і розріжте. Складіть отримані смуги дрібної гармошкою. Склейте між собою по верху і по низу так, щоб вийшло тулуб дракона .
5
Приклейте голову і хвіст до тулуба дракона . Візьміть дві довгі тонкі дерев'яні лучінкі, соломинки або палички, приклейте їх до голови і хвоста дракона . Тепер, перебираючи палички, змусьте свого дракона ворушитися.
6
Розміри вашого дракона можуть бути різними, також як і матеріал виготовлення.
Корисна порада
На багатьох китайських святах дракони виготовляються у вигляді так званих «людських ляльок». Всередину такої ляльки поміщається людина, яка змушує її рухатися. Деякі ляльки дракона вміщають до 10 чоловік. Виготовляються такі дракони з дерева, шовку, металу. Для прикраси іноді використовуються справжні коштовні камені.